استوری عجیب خواهر عبدالباقی / تبرئه حسین عبدالباقی

به گزارش رصد روز ، استوری عجیب خواهر عبدالباقی می تواند گراف رابطه ای را نشان می دهد که می تواند سرنخ خوبی برای ادامه ماجرا باشد.

پس از ریزش ساختمان متروپل و حرف و حدیثهایی که در خصوص شرایط عبدالباقی مطرح شد بسیاری از مردم او را مقصر صفر تا صد ماجرا می دانستند. ابهام در خصوص وضعیت او حتی صدای امام جمعه آبادان را در آورد. اگرچه ساختمان متروپل با نامه مهمندس ناظر باید متوقف میشد اما به هر دلیلی ساخت و ساز ادامه یافت و در نهایت فاجعه ای رخ داد تا در ان شاهد درگذشت عزیزانی باشیم که می توانستند کنار خانواده خود باشند.

احضار و بازجویی چند نفر و اعزام تیم متخصص دادستانی به برای ریشه یابی ماجرا از جمله اقداماتی است که تاکنون صورت گرفته.

خواهر متهم ردیف اول این ماجرا اما صفحه اجتماعی خود اقدام به انتشار یک استوری کرد پیام های زیادی در آن نهفته بود.

استوری عجیب خواهر عبدالباقی

 

مریم عبدالباقی نوشت: «چرا فکر می کنن که در پروژه به این بزرگی فقط عبدالباقی مقصره؟ اون سازه مهندس هماهنگ کننده داره. مهندس محاسب داره. ناظر داره. مجری داره. عیار بتونش مشخصه. قطعاً اگه خلاف داشته شهرداری اطلاع داره چون که خود شهرداری هم مهندس می فرسته… همه ذهن ها رفت پیش عبدالباقی و یادشون رفت شهردارها، شورای شهر قبل و بعد، رئیس منطقه آزاد و خیلیای دیگه هم دخیل هستن… همه خودشونو پشت اسم عبدالباقی قائم کردن و تمام.

استوری عجیب خواهر عبدالباقی

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

 

نوشته های مشابه

‫۵ دیدگاه ها

  1. خوب بیچاره حرف بسیار دقیقی گفته اینه پروژه عظیم که فقط یک نفر مسئول نبوده همه ی این افراد دخیلند حالا که ایشون یا واقعا مرحوم شدند یا متواری که بسیار مشکوک هست چون اصلا تصویری از جسد ایشون حتی توی فضای مجازی درست نشون داده نشد که به هرحال نیست تا بتونه از خودش دفاع کنه همه تقصیرا افتاد گردن حسین عبدالباقی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا