افزایش تعداد شعبات اخذ رأی در تهران

به گزارش رصد روز، انوشیروان محسنی بند پی استاندار تهران در جلسه ستاد انتخابات استان تهران اظهار کرد: مباحث مختلفی امروز در جلسه بیان شد، از ۲۷ فرآیند ۲۵ فرآیند انتخابات به صورت الکترونیکی است که نشان دهنده سرعت، دقت و شفافیت کار با استقرار دستگاه‌های احراز هویت صورت خواهد گرفت.

وی ادامه داد: در حوزه فناوری اطلاعات وزارت کشور تحول خوبی به وجود آمده و ما جهش و ابتکار عمل مناسبی در بحث آی تی داشته ایم. نگرانی از قطعی برق در شعبات اخذ رأی وجود دارد و اگر نیاز است از پنج شنبه عصر فعالیت‌های صنعتی را تعطیل کنیم تا دچار قطعی برق نشویم. از همه دستگاه‌های خدمات رسان هم خواسته ایم که تمام توان و ظرفیت خود را به کار گیرند.

وی بیان کرد:شعبات یک ساعت زودتر کار خود را شروع می‌کنند و از ساعت ۷ صبح تا ۲ بامداد رای گیری انجام خواهد شد. تهران ویژگی‌های خاص خود را دارد، تعرفه‌ها خیلی بیشتر از نیاز در اختیار قرار گرفته و نباید در شعبه‌ای دچار کمبود تعرفه شویم.

استاندار تهران گفت: در این دوره شعبات افزایش پیدا کرده و برای بیماران کرونایی که در قرنطینه هستند باید شعبات سیار را افزایش دهیم. در این زمینه هم ۴۰۰ شعبه سیار در تهران تعبیه شده است.

  پیش بینی قیمت طلا و سکه فردا 10 مرداد 1400

وی تصریح کرد: بحث حملات سایبری مطرح شده که خداروشکر این ظرفیت و توان در حوزه‌های آی تی وجود دارد که تا آنجایی امکان دارد این حملات خنثی شود. برای تامین امنیت انتخابات جلسات متعددی در غرب، شرق و شهر تهران برگزار شد تا نیرو‌های انتظامی آمادگی کامل برای ایجاد امنیت را داشته باشند. درباره رعایت پروتکل‌های بهداشتی نیز در این جلسه مباحثی مطرح شد.

 

 

 

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

 

 

 

 

باشگاه خبرنگاران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + دوازده =

دکمه بازگشت به بالا