مدیرعامل گروه فنرسازی زر خبر داد:
انتقال نماد خزر از تابلوی فرعی به تابلوی اصلی بازار اول

مدیرعامل گروه فنرسازی زر گفت: شرکت دانش بنیان فنرسازی زر (سهامی عام) با نماد خزر، از تابلوی فرعی به تابلوی اصلی بازار اول منتقل شد.

به گزارش رصد روز،به نقل از سایپانیوز، امید حیدری، مدیرعامل گروه فنرسازی زر با تبریک به سهامداران، مدیران و کارکنان این شرکت زر با اعلام این خبر گفت: ارتقاء نماد خزر از تابلوی فرعی به تابلوی اصلی بازار اول به مفهوم کاهش ریسک مالی و بازار سهام شرکت برای سهامداران و فعالان بازار سرمایه است و می توان با استفاده از شرایط و امکانات بازار سرمایه به تحقق شعار سال کمک کرد.

حیدری تأکید کرد: نماد معاملاتی این شرکت در سال ۱۳۸۰ در گروه خودرو و ساخت قطعات در سازمان بورس و اوراق بهادار تهران فعالیت خود را آغاز کرد و امید است با تداوم رعایت قوانین و دستورالعمل های مقرر، شاهد رشد و تعالی روزافزون در سهام این شرکت باشیم.

او تصریح کرد: انتقال به شرکت‌های بازار اول و تابلوی اصلی بورس، به معنای افزایش اعتبار و مرغوبیت شرکت است و شرکت‌های بازار اول در شفافیت و نقدشوندگی، جایگاه بهتری نسبت به شرکت‌های بازار دوم دارند.

مدیرعامل گروه فنرسازی زر افزود: انتقال سهام پذیرفته شده بین تابلوها و بازارهای بورس اوراق بهادار تهران بر اساس اطلاعات آخرین صورت های مالی حسابرسی شده و سایر شرایط مندرج در مواد ۱۲ الی ۱۵ دستورالعمل پذیرش، در پایان مردادماه هرسال انجام می‌شود و با عنایت به اینکه شرکت فنرسازی زر شرایط مقرر برای تابلوی اصلی بازار اول بورس تهران را احراز کرده است، نماد معاملاتی آن از تابلوی فرعی به تابلوی اصلی منتقل شد.

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا