بیانیه تند بازیکنان استقلال: دیگر رمق نداریم!

به گزارش رصد روز، بازیکنان استقلال با انتشار یک استوری مشترک علیه مدیریت این باشگاه نسبت به وضعیت موجود اعتراض خود را نشان دادند. در متن این استوری آمده است:  «سلام به هواداران فهیم استقلال شرایط بحرانی، وعده‌های پوچ و تو خالی، عدم جذب اس...

به گزارش رصد روز، بازیکنان استقلال با انتشار یک استوری مشترک علیه مدیریت این باشگاه نسبت به وضعیت موجود اعتراض خود را نشان دادند.

در متن این استوری آمده است: 

«سلام به هواداران فهیم استقلال

شرایط بحرانی، وعده‌های پوچ و تو خالی، عدم جذب اسپانسر، پرداخت نشدن ۳۰ تا ۴۰ درصد از مطالبات فصل گذشته، واریز نشدن ریالی از قرارداد فصل جدید، عدم تعامل و احترام به مجموعه تیم، بی‌توجهی نسبت به مشکلات بازیکنان، انتشار اخبار جهت‌دار در فضای مجازی و رسانه و انواع و اقسام مشکلات ما را کاملا ناامید و سرخورده کرده است.

به احترام هواداران و نام استقلال، مدتی چشم روی مسایل زیادی بستیم، ولی این میزان از بی‌توجهی و بی‌اعتنایی نوبر است.

تلاش کردیم در جلسه با مدیریت باشگاه مشکلات را مطرح و حل کنیم، اما درخواست مان برای جلسه رد شد. آنجا بود که فهمیدیم گوش شنوایی وجود ندارد و باید حرفمان را با شما بزنیم.

در استقلال ما هر روز یک وعده پوچ و توخالی می‌شنویم. قرار بود تا قبل از روز دهم شهریورماه طلب فصل گذشته تسویه شود، اما این هم از جنس همان وعده‌ها بود. سه ماه گذشته نه خبری از پول است و نه اسپانسر…

تا تکلیفمان روشن نشود، سکوت نخواهیم کرد. دیگر رمقی هم نداریم که تمرین کنیم، چرا که کاملا روشن و مبرهن است برخی‌ها نه تنها دنبال جام و قهرمانی نیستند، بلکه می‌خواهند استقلال را کوچک و به یک تیم معمولی تبدیل کنند.

استقلال تیم بزرگی است و برای بزرگی کردن افکار و آدم بزرگ می‌خواهد. به امید روزی که استقلال و هوادارانش به آرامش برسند.»

مطالب مرتبط