حاشیه عکس‌های جدید آناشید حسینی+ عکس

به گزارش رصد روز، در تصویر اول آناشید حسینی هنر نقاشی و توانایی اش در طراحی را به نمایش گذاشته است. او نمایی از یک عروس با لباس جالب توجه اش را طراحی کرده است و اکنون مورد توجه بخشی از کاربران فضای مجازی قرار گرفته است.

حواشی سال‌های اخیر آناشید حسینی باعث شده است تا دنبال کنندگان این طراح لباس به بیش از یک میلیون و ۶۰۰ فالوئر برسد. او که مدتی از فعالیت در شبکه‌های اجتماعی به دور بوده است، با انتشار دو تصویر به اینستاگرام بازگشته است.

در تصویر اول آناشید حسینی هنر نقاشی و توانایی اش در طراحی را به نمایش گذاشته است. او نمایی از یک عروس با لباس جالب توجه اش را طراحی کرده است و اکنون مورد توجه بخشی از کاربران فضای مجازی قرار گرفته است.

عکس‌های جدید آناشید حسینی حاشیه‌ساز شد

در تصویر دوم نیز او تصویری از خودش منتشر کرده است. در این تصویر نیز کیف و ساعت لوکس او به چشم می‌آید.

عکس‌های جدید آناشید حسینی حاشیه‌ساز شد

قیمت کیف و ساعت آناشید حسینی چقدر است؟

بررسی‌ها نشان می‌دهد که کیف او متعلق به برند مشهور D&G است و در سایت‌های بین المللی ۱۷۰۵ یورو قیمت خورده است. این رقم به پول ما چیزی در حدود ۹۷ میلیون تومان آب می‌خورد.

عکس‌های جدید آناشید حسینی حاشیه‌ساز شد

البته برخی از کاربران معتقدند که این کیف ممکن است‌های کپی باشد و در بازار بتوان با قیمت‌های بسیار پایین‌تر نیز آن را تهیه کرد. در مقابل هم برخی از کاربران اصالت کیف را تایید کرده اند.

ابزار تخصصی گوگل برای تشخیص قیمت کالا‌های موجود در تصاویر معتقد است ساعت آناشید حسینی متعلق به برند لوکس رولکس است. قیمت آن نیز چیزی در حدود ۹ هزار و ۴۰۰ یورو است که به پول ما چیزی در حدود ۵۳۴ میلیون تومان هزینه روی دست خریدار می‌گذارد.

عکس‌های جدید آناشید حسینی حاشیه‌ساز شد

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا