فال روزانه دوشنبه ۱ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش رصد روز ، فال روزانه دوشنبه ۱ خرداد۱۴۰۲ و فال روز تولد ۱ خرداد ماه و فال روزانه فردا یکم خردادماه و Daily Omen و طالع بینی امروز را در رصد روز ببینید. فال روزانه همانطور که از نامش پیداست ، هر روز تغییر می کند.فال روزانه بر اساس گردش ستارگان و خورشید کار می کند و به همین جهت است که برای متولدین هر ماه ، فال روزانه متفاوتی ارائه می شود.در ادامه فال فردا ۱ خردادماه ۱۴۰۲ را می خوانیم.

فال روزانه فردا فروردین

مجموعه ای از طرح ها وایده های خلاقانه برای کسب درآمد در ذهن شما در حال گردش هستند. خلاقیت شما در حال حاضر در اوج خود قرار دارد، اما این ایده های فوق العاده خودبخود عملی نخواهند شد. متاسفانه امروز داشتن تفکر منطقی و روشمند برای شما به سادگی امکان پذیر نخواهد شد و فقط از این شاخه به آن شاخه می پرید. فعلا بهتر است از این موج خلاقیت لذت ببرید و در مورد آینده این ایده های نبوغ آمیز خیال پردازی کنید، بعدا برای برنامه ریزی و عملی کردن این ایده ها وقت خواهید داشت. مسافرت برایتان خوب است و شما را از روزمرگی خارج میسازد ، کسی با پس انداز کردن ضرری نکرده شما هم تا میتوانید پس انداز کنید ، ممکن است یکی از روابط نزدیک و صمیمانه تان دستخوش دلخوری شود ، شما قادرید با بهره گیری از قدرت کلامتان خود را به بهترین نهو ممکن توصیف کنید ، در حال حاضر هیچ راه میانبری وجود ندارد تا برای سریعتر رسیدن به هدفتان کمکتان کند.

احساس می‌کنید مانند گذشته قوی و تندرست نیستید و همیشه احساس ضعف و خستگی می‌کنید. دلیل این وضعیت در کم‌تحرکی و ورزش ‌نکردن نهفته است، در نتیجه از امروز فرصتی را برای ورزش کنار بگذارید و با استمرار در ورزش و تحرک، جلوی ضعف و خستگی را بگیرید. پولی که برای خرید کالای مهمی نیاز دارید امروز به دستتان می‌رسد. موقعیت خرید کالای دلخواه خود را از دست ندهید و قبل از اینکه این پول خرج شود، کالای دلخواه را سفارش دهید. یکی از اطرافیان توقع‌ بی‌جایی از شما دارد، با این فرد صحبت کنید و با درمیان گذاشتن شرایط خود، از ایشان درخواست نمایید تا توقع‌های بی‌جا را کنار بگذارد.   فرصتی پیدا می‌کنید تا دستی به روی سر و وضع منزل خود بکشید و کارهای عقب‌مانده را انجام دهید. شرایطی مناسب برای عاشقی در پیش دارید و روزی سرشار از لحظه‌های عاشقانه را در کنار عشق‌ زندگیتان سپری نمایید.  مهارت‌های فردی خود را افزایش دهید. مطمئن باشید به هر اندازه که توانمندیهایتان بیشتر افزایش پیدا کند، به همان اندازه درآمد بیشتری کسب می‌کنید.

 

 
فال روزانه فردا اردیبهشت

 

امروز شاید مجبور به انجام کارهایی باشید که دیروز می خواسته اید انجام دهید اما موفق به تکمیل آنها نشده اید. خوشبختانه امروز بخت با شما یار است و می توانید کوتاهی های دیروز خود را جبران کنید و وظایفی که به عهده تان هستند را انجام دهید. کمی دست بجنبانید، شاید این آخرین فرصت شما برای انجام این کارها باشد. امروز کمی به رفتارهای خود بیشتر فکر کنید، به این که کمی صبورتر بودن چه اثراتی روی شما و زندگیتان می تواند داشته باشد و تا چه حد شما را راحت تر خواهد کرد. وامی به دستتان می رسید پس به راه اصلی ادامه دهید و از آن منحرف نشوید از انجام کاری که اصلا اعتقادی به آن ندارید شانه خالی کنید. شما می خواهید متفاوت باشید اما نه به هر قیمتی. مایلید با فردی ارتباط برقرار کنید که با تمام افرادی که تا به حال در زندگیتان بوده فرق دارد. به راه خود ادامه بدهید و به سخنان دیگران اهمیتی ندهید شریکی را انتخاب کنید که فلسفه اش در کار از هر نظر شبیه به شما باشد.

عینک بدبینی به چشم زده‌اید و دنیا را سرشار از موضوعات منفی و نگران‌ کننده می‌‌بینید، این رویکرد نه تنها شما را به لحاظ کاری از اطرافیان عقب انداخته‌ است، بلکه به لحاظ روحی نیز به انسان افسرده‌ای تبدیل شده‌اید. در نتیجه امروز زمان مناسبی است که عینک بدبینی را از چشم بردارید و با نگاهی مثبت و آینده‌نگرانه زندگی را ادامه دهید. به خاطر داشته باشید که حسادت، شما را به فرد منفوری درمیان اعضای خانواده تبدیل خواهد کرد. امروز فردی از شما درخواست پول می‌کند، اما بهتر است روی این فرد را زمین بیندازید، چرا که اگر به ایشان پولی قرض دهید، هرگز روی پولتان را نخواهید دید. فرصتی پیدا می‌کنید تا به کارهای موردعلاقه‌تان مشغول شوید، این فرصت را به فال نیک بگیرید و با انجام کارهای دلخواه، به آرامش برسید و خودتان را برای روزهای آینده آماده کنید. روزی سرشار از محبت را آغاز کرده‌اید و جوانه عشق در دلتان شکوفه زده‌ است، این احساس را غنیمت بدانید و دوستان و آشنایان را غرق در محبت کنید. عازم سفری غیرمنتظره هستید و در این سفر اصلا به شما خوش نخواهد گذشت، در نتیجه به صلاح شما است که تا جای ممکن است سفر را به آینده موکول کنید.  اتفاق ناگواری در زندگیتان رخ می‌دهد. اجازه ندهید این اتفاق زندگی شما را از مسیر دلخواه خارج کند.
فال روزانه فردا خرداد

چه اشکالی دارد اگر کمی بیشتر با دیگران کنار بیایید؟ شما معمولا فرد لجبازی هستید و به راحتی هر پیشنهادی را نمی پذیرید و ترجیح می دهید وقتی چیزی را قبول کنید که آمادگی لازم را برای آن داشته باشید. اما امروز بد نیست به پیشنهاداتی که حتی کمی عجیب و غریب به نظر می رسند هم فکر کنید. امروز شما می خواهید احساسات خود را با شخصی که دوست دارید در میان بگذارید اما این کار به آن سادگی ها که در فیلم ها دیده اید نخواهد بود. در پشت نگاهتان رازهای بسیاری نهان است که هر فردی متوجه آنها نمی شود از این رو براحتی نمی توانید روی هر موضوعی متمرکز شوید تا آن رابه واقعیت تبدیل کنید اگر بخواهید ایده هایتان را به اهستگی جلو ببرید زمانتان تمام خواهد شد خوشبینیتان به شما کمک خواهد کرد تا در مورد موضوعی دوباره به موفقیت دست پیدا کنید مراقب اموالتان باشید ممکن است موقتا راه رسیدن را گم کنید.

از ورزش دوری گرفته‌اید و این وضعیت سلامت شما را به خطر انداخته است. قبل از اینکه کم‌تحرکی برای شما دردسر درست کند، از امروز فرصتی را برای ورزش کنار بگذارید و اجازه ندهید کسالت و بیماری، سلامت وجود نازنینتان را به خطر بیاندازد. بدهی عقب‌مانده‌ای دارید. به صلاح شماست قبل از اینکه این بدهی برایتان دردسر درست کند، فکری به حال پرداخت آن بردارید. اتفاق فرخنده‌ای در زندگی شما رخ می‌دهد. اعضای خانواده را در این اتفاق سهیم کنید و لحظه‌هایی سرشار از خوشی را به همراه اهل منزل تجربه نمایید. پاداش کار پسندیده‌ای که مدت‌ها پیش انجام داده‌اید را دریافت خواهید کرد. از این اتفاق درس بگیرید و در آینده بیشتر دنبال کارهای خیر و پسندیده باشید.  فرصتی برای ابزار محبت به همسر یا عشق ‌زندگیتان پیدا می‌کنید، از این فرصت نهایت استفاده را ببرید و لحظه‌های عاشقانه‌ای را سپری نمایید.   میان شما و یکی از آشنایان مشاجره‌ای‌ ایجاد می‌شود. نفت به آتش این مشاجره نریزید و دلخوری‌ها را پایان دهید.
فال روزانه

فال روزانه فردا تیر

شاید شما برای مدت های زیادی به فکر نوشتن کتاب و یا مقاله ای بوده باشید و حتی در مورد آن ایده پردازی هم کرده باشید. دیگر وقت آن رسیده است که دست از تردید برداشته و این کار را شروع کنید، ماهی را هر وقت که از آب بگیرید تازه است! اگر واقعا می خواهید این کار را انجام دهید باید زمانی را در برنامه روزانه تان برای آن خالی نگه دارید. شما در حال حاضر انرژی فوق العاده ای در وجود خود احساس می کنید و واکنش هایی که نسبت به اتفاقات اطراف خود نشان می دهید کمی احساسی تر از همیشه هستند. پافشاری و پشتکارتان به شما در راه یابی دوباره اکنون لازم است با سرعت بیشتری کارهارا پیش ببرید زمان کافی برای انجام انها نخواهید داشت در مورد تصمیمی که پیش رو دارید به اندازه کافی فکر کنید تا دچار پشیمانی نشوید نتیجه این تصمیم بیش از حد تصورتان بر روی شما تاثیر میگذارد. ممکن است از دست فردی ناراحت شوید که جایگاه ویژه ای در قلبتان دارد.

از ورزش و تحرک غافل نشوید و سلامت وجود نازنینتان را پشت‌‌گوش نیندازید. در غیر این صورت طولی نخواهد کشید که راهی بستر بیماری شوید.  پولی روانه حساب بانکی شما می‌شود. به صلاح شماست که تمامی این پول را خرج نکنید و قسمتی از آن را برای روز مبادا کنار بگذارید.  اگر تاکنون عاشق نشده‌اید، امروز روز عاشقی شماست و طعم عشقی گرم و پرحرارت را خواهید چشید. امروز احساس می‌کنید که زمان سریع‌تر از همیشه حرکت می‌کند و حریف گذشت زمان نیستید، اجازه ندهید این وضعیت شما را از کارها عقب بیندازد و سرعت بیشتری به کارها بدهید و همیشه سعی کنید از زمان جلو باشید.  اتفاق ناگواری در زندگی شما رخ می‌دهد. برای گذر از این اتفاق با فردی که سنگ‌صبور شماست، صحبت کنید و بار غصه‌ها را زمین بگذارید.  اطرافیان امروز بیشتر از همیشه به شما محبت می‌کنند. لطف ایشان را پیش خودتان نگذارید و پاسخگوی محبت دوستان و آشنایان باشید.
فال روزانه فردا مرداد

امروز روز شماست! هر کاری که از دستتان بر می آید را انجام دهید تا اطرافیان خود را تحت تأثیر قرار دهید، به ویژه آنهایی که برایتان عزیز تر هستند. البته حتی اگر خودتان نخواهید هم توجه دیگران را به خود جلب خواهید کرد و از نظر دیگران بسیار جذاب و فریبنده خواهید بود. این خاصیت وجودی شماست و امروز این خاصیت چند برابر شده است. تعجب نکنید اگر ناگهان چند عاشق دلخسته را دور و بر خودتان دیدید! امروز به طور غیر منتظره ای فرصتی برایتان فراهم خواهد شد تا وقت بیشتری به خودتان و کارهایتان اختصاص دهید. مشکل یا سو تفاهمی را در محل کار یا تحصیلتان برطرف خواهید کرد .موقعیت مناسبی برای برتری و موفقیت شما از راه میرسد .در مورد امور کاریتان واقع بینانه نتیجه گیری کنید از درگیریهای عاطفی حذر کنید .تا جای ممکن از میزان مشغولیتهای ذهنی خود بکاهید تا پیروزی از آن شما باشد .سخنان خود را با ملایمت و به آرامی به کرسی بنشانید.

انسان شجاع و نترسی هستید و از چیزی هراس ندارید، این روحیه امروز برای حل مشکلات به کمک شما می‌‌آید.  خلاقیت و استعداد خود را دست‌کم نگیرید و از این توانایی‌ها نهایت استفاده را ببرید. قصد انجام کار مهمی را دارید اما از اعتماد‌به‌نفس لازم برای اجرای این کار برخوردار نیستید و از انجام این کار مهم هراس دارید. امروز برنامه‌های خود را از این کار مهم با بزرگان فامیل درمیان بگذارید و مطمئن باشید که اعضای خانواده شما را در رسیدن به اهدافتان تنها نمی‌گذارند.  هوش سرشار خود را دست‌کم نگیرید و دامنه موفقیت‌های خود را گسترش دهید. این رویکرد در آینده گره‌های زیادی از زندگی شما باز خواهد کرد و شرایطی را مهیا می‌کند تا اطرافیان به هوش سرشار شما پی‌ببرند.  همسر یا عشق ‌زندگیتان امروز شما را غرق در محبت و صفا می‌کند. این رفتار را پیش خودتان نگذارید و به عشق‌ زندگیتان ثابت کنید که شما نیز از هر فرصتی برای عشق‌وعاشقی بهره می‌گیرید. پدر یا مادر درخواستی از شما دارند، در اولین فرصت این خواسته را برآورده سازید.

 
فال روزانه فردا شهریور

شما روز فوق العاده ای در پیش دارید. در حالی که آینده شاید تا همین دیشب هم به نظرتان مبهم و غم انگیز می آمده است ناگهان درهای جدیدی در برابرتان باز می شوند و افق های پیش رویتان گسترش پیدا می کنند. اگر مسائل خانوادگی که مدت ها ذهن شما را آزار می داده اند به تازگی دوباره مطرح شده اند امروز ممکن است به صورت غیر منتظره ای بتوانید برای این مشکلات خود راه حلی پیدا کنید. در هر صورت امروز فرصت فوق العاده ای برای پیدا کردن پاسخ برای سوال هایتان و راه حل برای مشکلاتتان خواهد بود. با خودتان صادق باشید تمام تلاش خود را به کار ببندید تا از میزان وابستگیتان کم کرده و مستقل باشید فردی بر روی یکی از نقاط ضعفتان دست گذاشته است عاقلانه ترین راه این است که مسیرتان را عوض کنید و مسیر دریگری را انتخاب کنید و خود را از تمام برخوردهایی که میتوانند سبب ایجاد بحث های فرسایشی و بی نتیجه شوند دور نگه دارید شما در حال حاضر نمیتوانید دلخوری و رنجتان را از دیگران پنهان کنید.

انسان باهوشی هستید، اما از هوش سرشار خود نهایت استفاده را نمی‌برید. مشکلی که امروز سر راه‌تان قرار می‌گیرد را با هوش و ذکاوت پشت سر بگذارید. از این شرایط درس بگیرید و در آینده بیشتر از توانمندی‌های خود بهره بگیرید. به خاطر داشته باشید که با فکر به چیزهای منفی و نگران کننده‌‌، راه به جایی نمی‌برید. از امروز به چیزهای مثبت فکر کنید و به خودتان انگیزه بدهید. با مشکل مالی روبه‌رو خواهید شد و به تنهایی کاری از دستتان برای حل این مشکل بر نمی‌آید، در این شرایط از بزرگان فامیل کمک بگیرید و به خودتان قول دهید که بیشتر به فکر پس‌انداز و صرفه‌جویی باشید و در آینده ثبات مالیتان را بهبود بخشید. به این فکر افتاده‌اید که تغییرات مهمی را در منزل انجام دهید. قبل از هر گونه تغییر، تصمیم خود را با اعضای خانواده در میان بگذارید و نظر اهل منزل را جویا شوید. احساس می‌کنید آتش عشق بیشتر از همیشه در وجودتان زبانه می‌کشد و قصد دارید عشق‌ بی‌پایانتان را به همسر یا عشق ‌زندگیتان ثابت کنید، مطمئن باشید که عشق ‌زندگیتان نیز احساس متقابلی نسبت به شما دارد و امروز بیشتر از همیشه عاشقتان است. عازم سفری هستید و از این سفر دست‌خالی باز نخواهید گشت.   از مشکلات روحی رنج می‌برید و همیشه آزرده‌خاطر هستید، قبل از اینکه این وضعیت کار دستتان بدهد، فکری به حال مشکلات روحی خود بردارید و به پزشک متخصص مراجعه کنید.

 
فال روزانه مهر

طی چند روز گذشته شما روابط بسیار محکمی با نزدیکان خود داشته اید. شما با هم در مورد نگرانی ها، نقشه ها و امیدهایتان برای آینده صحبت کرده اید. امروز بر اساس این صحبت هایی که در چند روز گذشته داشته اید فکرهای تازه ای به سرتان زده اند و نقشه های جدیدی برای آینده خود دارید. از این افکار الهام بخش استفاده کنید! شما معمولا در روابط عاطفی خود با احتیاط بیشتری گام برمی دارید، اما امروز بی هیچ هراسی می خواهید اوج احساسات خود را بروز دهید. محبت ودرک شما نسبت به شخصی تا مدت های طولانی اثر گذار خواهد بود راههای جدید و متفاوت را در پیش گرفته ای ایده هایتان خوب هستند اما برای امتحان همه ی آنها ناچارید وقت و انرژی زیادی صرف کنید اگر برای مشاهده نتایج تلاشهایتان عجله به خرج دهید دچار ناامیدی خواهید شد باز هم صبور باشید.

فرصتی برای ورزش و تحرک پیدا می‌کنید، به لطف این فرصت، انرژی بیشتری پیدا کنید و با ورزش، سلامت خود را تضمین نمایید. برای انجام کاری قصد سرمایه‌گذاری دارید، امروز زمان مناسبی برای سرمایه‌گذاری است، اما به خاطر داشته باشید که از این سرمایه‌گذاری در کوتاه مدت سودی به جیب نخواهید زد، با این حال صبر پیشه کنید و زحمت‌ بیشتری برای این سرمایه‌گذاری بکشید، مطمئن باشید در درازمدت سود چشمگیری روانه حساب‌‌های بانکیتان خواهد شد. قصد انجام تغییرات مهمی در زندگی را دارید، اما از این تغییرات می‌هراسید و نگران هستید. جایی برای نگرانی وجود ندارد و تصمیم خود را با یکی از دوستان که تجربه بیشتری دارد، درمیان بگذارید و از ایشان درخواست کنید که برای انجام این تغییر شما را یاری دهد. انسان خودساخته‌ای هستید و دستاوردهایی که در زندگی دارید را شخصا به دست آورده‌اید. این روحیه را ادامه دهید و به الگوی از موفقیت و خودساختگی برای دیگران تبدیل شوید. خبر مسرت‌بخش و غیرمنتظره‌ای به دست شما می‌رسد. این خبر را با اعضای خانواده درمیان بگذارید و لحظه‌های شادی را تجربه کنید. شرایطی برای فراغت و تنهایی پیدا می‌کنید، این فرصت را به فال نیک بگیرید و با استراحت و تفریح، انرژی لازم برای روزهای پرکار آینده را بدست آورید.

 
فال روزانه فردا آبان

امروز غافلگیری های فوق العاده ای در انتظار شما خواهند بود. این اتفاقات خوب ممکن است به صورت یک موقعیت جدید کاری و یا فرصت هایی برای پیدا کردن شریک زندگیتان خود را نشان بدهند. تحت شرایط کیهانی موجود شما چه در زمینه مسائل شخصی و چه حرفه ای، می توانید بهترین راه را برای رسیدن به رضایت پیدا کنید. یادتان باشد که خود واقعیتان باشید و اصالت وجود خود را حفظ کنید. این ویژگی بهترین صفتی است که به پیروزی شما کمک خواهد کرد. شما از آمادگی لازم برای کنار آمدن با احساسات و عواطفتان برخوردارید. با وجود آنکه مایلید همه درکتان کنند بهتر است از فاش کردن اطلاعات شخصی و خصوصی تان خودداری کنید. رخدادهای شگفت انگیزی در راهند. اگر نخواهید بهای پیروزی را بپردازید در روابطتان توفیقی حاصل نخواهد شد.به احساسات خود خوب توجه کنید و بدانید که آنها شما را به کجا می کشانند.

خوراکی‌های ناسالم را کنار بگذارید و بیشتر مواظب سلامتیتان باشید. به هر قیمتی که شده به ایده‌ای که به ذهنتان خطور کرده جامه‌ عمل بپوشانید. اهمیت بیشتری برای اعضای کوچک خانواده قائل شوید و راه درست را در زندگی به آنها نشان دهید. اطرافیان امروز حسابی هوای شما را دارند. محبت دوستان و آشنایان را پیش خودتان نگذارید و در اولین فرصت لطف دوستان را جبران کنید. احتمال مشاجره شما با فردی وجود دارد. اجازه ندهید آتش این مشاجره بالا بگیرد وبه هر قیمتی که شده غائله را ختم به خیر کنید. مدتی است که به خودتان قول داده‌اید پس از انجام کارهای روزانه، استراحت کنید و به تفریح موردعلاقه‌تان بپردازید، اما امروز چنین شرایطی فراهم نمی‌شود و کار غیرمنتظره‌ای پیش‌می‌‌آید که مجبور می‌شوید وقت زیادی به انجام این کار اختصاص دهید. همسر یا عشق زندگیتان شما را امروز حسابی تحویل می‌گیرد. محبت‌های ایشان را جبران کنید و پاسخگوی لطف بی‌پایان عشق زندگیتان باشید. اجازه ندهید وقت با ارزش شما تلف شود و روز را با انجام کارهای سودمند به پایان برسانید.
فال روزانه فردا آذر

 

شما با یادگیری مهارت کنترل صراحت کلام و بیان خود اطرافیانتان را به طور جدی تحت تأثیر قرار داده اید و امروز می بینید که دوستانتان از این رفتارتان حمایت می کنند و در نتیجه این رفتارتان با اشتیاق به حرف هایتان گوش کرده و به راحتی به شما اعتماد می کنند. انگار دارید خود واقعیتان را پیدا می کنید! امروز شما هیچ تمایلی به مشاجره با شریک عاطفیتان بر سر این که حق با کدامتان است ندارید، اما تحمل این رفتار طرف مقابلتان برایتان غیر قابل تحمل خواهد بود و اگر خودتان را کنترل نکنید هر لحظه ممکن است دعوا راه بیفتد. با وجود آنکه اکنون تحت فشار برای تصمیم گیری هستید ولی کلا خود را به بی خبری میزنید و حساسیت موضوع را انکار میکنید. در حال حاظر با مشکلات متعددی مواجه هستید نگران نباشید شما به خواسته قلبیتان خواهید رسید با اندکی تامل وقاطعیت میتوانید شرایط را به نفع خود تغییر دهید و به خواسته هایتان جامه عمل بپوشانید پیروزی از آن شماست.

روز شلوغی را در پیش دارید و کارهای زیادی باید انجام دهید، اما اجازه ندهید که این کارها فشار عصبی زیادی به شما وارد کند و نگران و مضطرب شوید. قدر پس‌انداز و صرفه‌جویی را می‌دانید و این رویکرد باعث شده تا از ثبات مالی قابل ‌اطمینانی برخوردار باشید. به این رویکرد ادامه دهید و امروز پولی را برای آینده کنار بگذارید و لحظه‌ای از پس‌انداز غافل نشوید. خبر شاد و خوشحال‌کننده‌ای امروز به دستتان می‌رسد. این خبر را با اعضای خانواده درمیان بگذارید و لحظه‌های شادی را در کنار دوستان و آشنایان تجربه کنید.   همسر یا عشق ‌زندگیتان احساس می‌کند که مانند گذشته به ایشان اهمیت نمی‌دهید و از چشم شما افتاده‌است. قبل از اینکه این احساس به ناراحتی عمیقی تبدیل شود، امروز هدیه‌ای برای عشق‌ زندگیتان خریداری کنید و با تقدیم این هدیه به ایشان ثابت کنید که بیشتر از همیشه به وی اهمیت می‌دهید. گوشتان به حرف‌های نادرست اطرافیان بدهکار نباشد و راه خودتان را بروید.
فال روزانه فردا دی

پس از جو پر تنش و حالت جنگ آمیزی که بر چند روز گذشته ی شما حاکم بوده است امروز بالاخره همه چیز در هماهنگی و آرامش خواهد بود و شما می توانید با خیال راحت کمی به خودتان استراحت بدهید. شما امروز رفتار بسیار دوستانه ای دارید و همین موضوع باعث می شود با وجود این که زیاد با دقت به حرف های دیگران گوش نمی کنید و ذهنتان درگیر کارها و مسائل خودتان است با ظاهر فریبنده تان آنها را به راحتی به خود جذب کنید و حتی آنهایی که زیاد به شما نزدیک نیستند را تحت تأثیر قرار دهید. یادتان باشد دفعه آینده به اندازه توانتان مسئولیت بپذبرید ، شخصی از شما عذرخواهی خواهد کرد اما حالا این کار نیزشما رو راضی نخواهد کرد .بهتر است از خود خونسردی نشان دهید .بیشتر او را متعجب خواهی کرد .هیجان زده نشوید .خودتان باشید تا بعدا دچار پشیمانی نشوید .افکار و اجساسات خودتان را با شخصی در میان بگذارید اگر با .واکنش درست و بجا مواجه نشدین امید خود را از دست ندهید.

جادوی خنده را دست‌کم نگیرید و روز را با خوشحالی و لبخند به پایان برسانید. انسان خوش‌گذرانی هستید و از هر فرصتی برای تفریح و ولخرجی استفاده می‌‌کنید، ادامه این رویکرد نه تنها شما را به لحاظ مالی به مخمصه میندازد، بلکه دستاوردی در زندگی نیز نخواهید داشت. در نتیجه خوش‌گذارنی را کنار بگذارید و از امروز زندگی را جدی‌تر بگیرید و بیشتر از همیشه مواظب خرج‌های‌تان باشید. انسان مسئولیت‌پذیری هستید و شبانه‌روز برای رفاه و آسایش اهل منزل تلاش می‌کنید، این رویکرد را ادامه دهید و مطمئن باشید اعضای خانواده قدردان تلاش‌های شما هستند.  فکرهای خلاقانه‌ای در ذهن دارید،‌ اما از اجرای این ایده‌ها می‌ترسید و نگران هستید که شکست بخورد. امروز زمان مناسبی است تا دلتان را به دریا بزنید و ایده‌هایی که مدت‌ زیادی است در سر دارید را اجرا کنید. مطمئن باشید انجام این ایده‌ها هیچ ضرری برای شما به دنبال نخواهد داشت. قصد دارید فرصتی را به حضور در کنار دوستان یا اعضای خانواده اختصاص دهید، اما به ناگاه سرتان شلوغ می‌شود. در اولین فرصت توجه بیشتری به اعضای خانواده نشان دهید و به اهل منزل ثابت کنید که از حضور در کنار آن‌ها لذت می‌برید. انسان شوخ‌طبعی هستید و همیشه لبخند بر لب دارید. این روحیه را ادامه دهید و مطمئن باشید خنده بر هر درد بی‌درمان دواست.
فال روزانه فردا بهمن

بالاخره روزی خواهد رسید که مقامات مافوقتان شما را به خاطر زحماتی که کشیده اید و کارها و تحقیقاتی که انجام داده اید مورد تشویق قرار خواهند داد، آن زمان خواهید فهمید که در مورد اطرافیان خود اشتباه می کرده اید. بر خلاف آن چه شما فکر می کنید دیگران قصد ایجاد مانع بر سر راه شما و یا سرکوب کردنتان را ندارند، فقط تا زمانی که خودتان را ثابت نکرده باشید شما را زیاد جدی نخواهند گرفت. امروز سعی کنید از تعداد کارهای لیست روزانه تان قرار دارند بکاهید. لیست طولانی فقط شما را وحشت زده و بی انگیزه خواهد کرد. قادر نیستید منظور خودتان را برای دیگران توضیح دهید افکارتان پراکنده هستند و نمی توانید آنها را تحت فرمان و کنترل خود داشته باشید نیازی به محدود کردن افکارتان وجود ندارد کافیست بر جریانات ذهنیتان مسلط شوید و با آنها به حرکت درآیید و بعد از کسب نتیجه می توانید در میدان با دیگران صحبت کنید فردی حرفی خواهد زد و بر خلاف آن عمل خواهد کرد.

بالاخره روزی خواهد رسید که مقامات مافوقتان شما را به خاطر زحماتی که کشیده اید و کارها و تحقیقاتی که انجام داده اید مورد تشویق قرار خواهند داد، آن زمان خواهید فهمید که در مورد اطرافیان خود اشتباه می کرده اید. بر خلاف آن چه شما فکر می کنید دیگران قصد ایجاد مانع بر سر راه شما و یا سرکوب کردنتان را ندارند، فقط تا زمانی که خودتان را ثابت نکرده باشید شما را زیاد جدی نخواهند گرفت. امروز سعی کنید از تعداد کارهای لیست روزانه تان قرار دارند بکاهید. لیست طولانی فقط شما را وحشت زده و بی انگیزه خواهد کرد. قادر نیستید منظور خودتان را برای دیگران توضیح دهید افکارتان پراکنده هستند و نمی توانید آنها را تحت فرمان و کنترل خود داشته باشید نیازی به محدود کردن افکارتان وجود ندارد کافیست بر جریانات ذهنیتان مسلط شوید و با آنها به حرکت درآیید و بعد از کسب نتیجه می توانید در میدان با دیگران صحبت کنید فردی حرفی خواهد زد و بر خلاف آن عمل خواهد کرد.

 
فال روزانه فردا اسفند

بالاخره روزی خواهد رسید که مقامات مافوقتان شما را به خاطر زحماتی که کشیده اید و کارها و تحقیقاتی که انجام داده اید مورد تشویق قرار خواهند داد، آن زمان خواهید فهمید که در مورد اطرافیان خود اشتباه می کرده اید. بر خلاف آن چه شما فکر می کنید دیگران قصد ایجاد مانع بر سر راه شما و یا سرکوب کردنتان را ندارند، فقط تا زمانی که خودتان را ثابت نکرده باشید شما را زیاد جدی نخواهند گرفت. امروز سعی کنید از تعداد کارهای لیست روزانه تان قرار دارند بکاهید. لیست طولانی فقط شما را وحشت زده و بی انگیزه خواهد کرد. قادر نیستید منظور خودتان را برای دیگران توضیح دهید افکارتان پراکنده هستند و نمی توانید آنها را تحت فرمان و کنترل خود داشته باشید نیازی به محدود کردن افکارتان وجود ندارد کافیست بر جریانات ذهنیتان مسلط شوید و با آنها به حرکت درآیید و بعد از کسب نتیجه می توانید در میدان با دیگران صحبت کنید فردی حرفی خواهد زد و بر خلاف آن عمل خواهد کرد.

بالاخره روزی خواهد رسید که مقامات مافوقتان شما را به خاطر زحماتی که کشیده اید و کارها و تحقیقاتی که انجام داده اید مورد تشویق قرار خواهند داد، آن زمان خواهید فهمید که در مورد اطرافیان خود اشتباه می کرده اید. بر خلاف آن چه شما فکر می کنید دیگران قصد ایجاد مانع بر سر راه شما و یا سرکوب کردنتان را ندارند، فقط تا زمانی که خودتان را ثابت نکرده باشید شما را زیاد جدی نخواهند گرفت. امروز سعی کنید از تعداد کارهای لیست روزانه تان قرار دارند بکاهید. لیست طولانی فقط شما را وحشت زده و بی انگیزه خواهد کرد. قادر نیستید منظور خودتان را برای دیگران توضیح دهید افکارتان پراکنده هستند و نمی توانید آنها را تحت فرمان و کنترل خود داشته باشید نیازی به محدود کردن افکارتان وجود ندارد کافیست بر جریانات ذهنیتان مسلط شوید و با آنها به حرکت درآیید و بعد از کسب نتیجه می توانید در میدان با دیگران صحبت کنید فردی حرفی خواهد زد و بر خلاف آن عمل خواهد کرد.

 

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا