پاداش ۱ میلیارد و ۶۵۰ میلیون تومانی اعضای هیئت مدیره به پرداخت ملت

پاداش 1 میلیارد و 650 میلیون تومانی اعضای هیئت مدیره به پرداخت ملت اگرچه به صورت ناخالص برای آنان در نظر گرفته شده اما در همین شرایط باید اذعان کرد چنین رقمی حتی نزدیک دریافتی یکسال 294 پرسنل این شرکت نیست. 

به گزارش اختصاصی رصد روز ، پاداش ۱ میلیارد و ۶۵۰ میلیون تومانی اعضای هیئت مدیره به پرداخت ملت باعث شد تا نگاهی به وضعیت حقوق و دستمزد سایر کارمندان این شرکت داشته باشیم. این پاداش در شرایطی برای اعضای هیئت مدیره به پرداخت ملت در نظر گرفته شده که بررسی ها حکایت از تفاوت قابل توجه بین این دریافتی و دریافتی کل سال سایر کارمندان دارد.

پاداش ۱ میلیارد و ۶۵۰ میلیون تومانی اعضای هیئت مدیره به پرداخت ملت اگرچه به صورت ناخالص برای آنان در نظر گرفته شده اما در همین شرایط باید اذعان کرد چنین رقمی حتی نزدیک دریافتی یکسال ۲۹۴ پرسنل این شرکت نیست.

۲۹۴ کارمند این شرکت ۲۷ میلیارد و ۴۹۶ میلیون تومان در سال ۹۹ حقوق و دستمزد دریافت کردند که سهم هریک از آنان به طور میانگین در ماه به ۷ میلیون و ۷۹۳ هزار تومان می رسد. این درحالیست که تنها با در نظر گرفتن این پاداش اعضای هیئت مدیره به پرداخت ملت ۲۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان به طور میانگین دریافتی داشتند.

پاداش هیئت مدیره به پرداخت ملت

اعضای هیئت مدیره به پرداخت

تعداد کارمندان به پرداخت ملت

حقوق و دستمزد پرسنل

نگاهی به وضعیت اعضای هیئت مدیره به پرداخت ملت نشان میدهد که محمدمهدی تقی پورانوری به طور همزمان در هیئت مدیره ارتباط گستر فراگیر مکاتبه حضور دارد و سیامک گودرزوند چگینی نیز در ترکیب هیئت مدیره شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی دیده می شود.

  اعلام ساعت کاری جدید شعب بانک تجارت از ابتدای مهر ماه

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا