بزرگترین رویداد صنعت خودروی کشور در هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی قطعات، لوازم و مجموعه‌های خودرو

شرکت بازرگانی بین‌المللی ایدرو در سال مهار تورم و رشد تولید و در راستای حمایت از تولیدکنندگان و شکوفایی صنعت خودروی کشور، هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی قطعات، لوازم و مجموعه‌های خودرو را با حمایت انجمن قطعه‌سازان در محل نمایشگاه‌های بین‌الم...

شرکت بازرگانی بین‌المللی ایدرو در سال مهار تورم و رشد تولید و در راستای حمایت از تولیدکنندگان و شکوفایی صنعت خودروی کشور، هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی قطعات، لوازم و مجموعه‌های خودرو را با حمایت انجمن قطعه‌سازان در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌کند.

به گزارش رصد روز به نقل از سایپانیوز، سید هادی سیدفضلی، مدیرعامل شرکت بین‌المللی بازرگانی ایدرو در خصوص برپایی نمایشگاه سال جاری گفت: به دلیل استقبال چشمگیر و بی‌نظیر تولید‌کنندگان و تامین‌کنندگان زنجیره لوازم و قطعات خودرو کشور و حجم بالای درخواست‌کنندگان در این رویداد با همکاری نمایشگاه بین المللی تهران، ضمن افزایش متراژ مفید نمایشگاه، تمام سالن‌های موجود، در اختیار تولیدکنندگان قرار گرفته است تا ضمن حمایت از تولید داخلی و صنعت خودروی کشور، امکان حضور حداکثری صنعتگران کشور در این گردهمایی بزرگ میسر شود.

او افزود: از نقاط عطف این رویداد حضور شرکت‌های دانش‌بنیان و دانشگاه‌های صنعتی از نقاط مختلف کشور، در راستای ایجاد زمینه‌های ارتباط دانشگاه و صنعت است. از سوی دیگر حضور هلدینگ‌های بین‌المللی تامین قطعات خودرو، تولید کنندگان لوازم و قطعات خودرو از کشورهای مختلف نیز می‌تواند امکان ایجاد زمینه‌ انتقال دانش و تکنولوژی و توسعه فناوری‌های حوزه تولید قطعات را تسهیل کند و قطعا این نمایشگاه، از لحاظ کمی و کیفی و محتوایی از نمایشگاه‌های سال‌های قبل متمایز خواهد بود.

فضلی تصریح کرد: زمان ثبت نام در این نمایشگاه به اتمام رسیده و دعوت از هیئت های تجاری، میهمانان مراسم افتتاحیه، سفرای کشورهای مختلف و مقامات کشوری نیز انجام شده و همه شرایط آماده برگزاری بزرگترین رویداد خودرویی نمایشگاهی ایران در تاریخ ۲۲ تا ۲۵ مردادماه ۱۴۰۲ است.

گفتنی است این نمایشگاه در متراژی حدود ۸۰ هزار متر مربع و با حضور بیش از ۷۰۰ شرکت از ۱۵ کشور مختلف از جمله چین، ترکیه، هند و ….. و بیش از هزار تولید کننده داخلی برگزار می شود.در این نمایشگاه بیش از ۸۰ شرکت دانش بنیان نیز حضور خواهند داشت.

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

مطالب مرتبط