در دیدار مدیرعامل بانک مسکن با رئیس سازمان حج و زیارت مطرح شد؛

توسعه همکاری های مشترک با رویکرد خداپسندانه

دکتر سیدعباس حسینی مدیرعامل بانک مسکن در دیدار با رئیس سازمان حج و زیارت ضمن تاکید بر لزوم حمایت نظام بانکی از زائران سرزمین وحی گفت: تمامی ظرفیت‌های بانک مسکن در خدمت رفاه و آرامش زائران خواهد بود.

به گزارش رصد روز،به نقل از پایگاه خبری بانک مسکن – هیبنا؛ مدیرعامل بانک مسکن در این نشست بیان داشت: هدف ما علاوه بر هدایت جریان پولی کشور به سمت تولید و اشتغال، ارائه خدماتی شایسته و در خور به مردم و نیز ایجاد فضای آرام کار برای فعالان اقتصادی است.
دکتر حسینی با ارزشمند خواندن نوع فعالیت سازمان حج و زیارت در ایجاد شرایط سفرهای معنوی هموطنان اظهار امیدواری کرد که با ایجاد زمینه‌های تعامل بانک مسکن با سازمان، فارغ از هر گونه نگاه اقتصادی، بتوان در این کار خیر و خداپسندانه سهیم شد.
وی با اشاره به اقدامات اخیر بانک مسکن در حوزه‌ عمل به مسوولیت اجتماعی به ویژه پیشبرد طرح نهضت ملی مسکن گفت: بانک مسکن امروز افتخار دارد که مهم‌ترین شعار دولت مردمی و دغدغه رهبر معظم انقلاب را با تمام قوا پیش برده و با تمام توان در راستای انجام این مسئولیت عظیم کنار دولت بایستد.
مدیرعامل بانک مسکن ادامه داد: این بانک در تداوم انجام رسالت خود ،در تلاش است تا در قالب همکاری متقابل با سازمان حج و زیارت با ارائه بسته‌‌های متنوع محصولات و به کارگیری ظرفیت‌های خود، به ایجاد شرایط مناسب خدمت رسانی به زائران کمک کند.
رییس سازمان حج و زیارت نیز ضمن تقدیر از خدمات بانک مسکن، به ارائه گزارشی از فعالیت‌ها و خدمات این سازمان پرداخت و ابراز امیدواری کرد که با حمایت های بانک مسکن به عنوان بانک تاثیرگذار در بخش مسکن بتوانند خدمات مطلوب تری به اقشار مختلف جامعه ارائه دهند.

 

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

مطالب مرتبط