خواهرزاده منوچهر هادی با استایلی شیک و محجبه+ عکس

استوری جدید منوچهر هادی را ببینید.

به گزارش رصد روز، منوچهر هادی کارگردان و فیلمنامه نویس متولد ۲۸ مرداد ۱۳۵۱ در تهران است. دوران دبیرستان در رشته الکترونیک تحصیل کرد. پس از اخذ دیپلم در سال ۱۳۶۳ با بازیگری، دستیاری کارگردان و مسئول تدارکات پا به عرصه هنر گذاشت. سال ۱۳۸۵ با ساخت فیلم تلاطم کارگردانی را تجربه کرد. تله فیلم های آخرین روز ماه/ تصادف/ فرصت های فردا و کوچهٔ محجوب علاوه بر کارگردانی، فیلمنامه نویسی را نیز تجربه کرد. او در ۲۰ اسفند سال ۱۳۹۴ با یکتا ناصر ازدواج کرد که حاصلش یک فرزند دختر به نام سوفیا است.

4 67

منوچهر هادی (زادهٔ ۲۸ مرداد ۱۳۵۱) کارگردان، فیلم‌ساز، نویسنده، تهیه‌کننده و بازیگر ایرانی است. از کارهای شاخص وی می‌توان مجموعه‌های تلویزیونی عاشقانه و دلدادگان، خداحافظ بچه و خوب بد زشت را نام برد. وی همچنین با ساخت فیلم‌های رحمان ۱۴۰۰، آینه بغل، و من سالوادور نیستم که در گیشه موفق بودند یکی از کارگردان‌های پول‌ساز و موفق به‌شمار می‌رود.

زندگی
منوچهر هادی درسال ۱۳۶۳ در جنگ عراق و ایران پدرش را از دست داد و پس از دریافت دیپلم در رشتهٔ الکتروتکنیک پا به عرصه هنر گذاشت و تجربه‌هایی چون بازیگری، دستیاری کارگردان و مسئول تدارکات را از سر گذراند.

در سال ۱۳۸۵، نخستین فیلمش، «تلاطم» را ساخت و در همین سال موفق شد ۴ تله‌فیلم دیگر با نام‌های «آخرین روز ماه»، «تصادف»، «فرصت‌های فردا» و «کوچهٔ محجوب» را بسازد که افزون‌بر کارگردانی، نویسندگی آن‌ها را نیز عهده‌دار بوده است. از جمله پیشینهٔ هنری وی می‌توان به کارگردانی فیلم‌هایی نظیر «قرنطینه»، «یکی می‌خواد باهات حرف بزنه»، «زندگی جای دیگری است»، «کارگر ساده نیازمندیم»، «رحمان ۱۴۰۰»، «آینه بغل»، «من سالوادور نیستم» و همچنین مجموعه‌های تلویزیونی نظیر «خوب، بد، زشت»، «خداحافظ بچه»، وهمچین از مجموعه رسانه‌های خانگی‌های نظیر «عاشقانه»، «گیسو» و «دل» اشاره کرد.

زندگی شخصی
منوچهر هادی در ۲۰ اسفند ماه سال ۱۳۹۴ با یکتا ناصر ازدواج کرد و در ۲۲ آذر ماه سال ۱۳۹۵ صاحب یک دختر به نام سوفیا شد. در سال ۱۴۰۲ ناصر در گفتگویی مطرح کرد که سال گذشته از هادی جدا شده است.

ناصر در ۲۹ اسفند ۱۴۰۲ مدعی شد که دخترش توسط هادی ربوده شده است. مطابق توافق صورت گرفته، ناصر دخترش را به هادی تحویل داده و قرار بوده روز چهارشنبه دختر را به او تحویل دهد که این موضوع رخ نمی‌دهد. ناصر شکایت خود را در کلانتری ثبت کرد و پرونده در حال پیگیری است.

فیلم‌شناسی
کارگردانی
سینمایی
سال تولید
عنوان
۱۴۰۱
حدود ۸ صبح (بعلاوه نویسندگی، تهیه‌کنندگی و بازیگری)
۱۳۹۷
رحمان ۱۴۰۰
۱۳۹۶
آینه بغل
۱۳۹۵
کارگر ساده نیازمندیم (بعلاوه تهیه‌کنندگی)
۱۳۹۴
من سالوادور نیستم
۱۳۹۲
زندگی جای دیگری است (بعلاوه نویسندگی و تدوینگری)
۱۳۹۱
دنیای پرامید (بعلاوه تدوینگری)
۱۳۹۰
یکی میخواد باهات حرف بزنه (بعلاوه نویسندگی)
۱۳۸۶
قرنطینه (بعلاوه نویسندگی)
شبکه خانگی
سال تولید
عنوان
۱۴۰۲
نیوکمپ
۱۴۰۰
نیسان آبی
۱۳۹۹
گیسو (عاشقانه۲)
۱۳۹۸
دل
۱۳۹۵
عاشقانه
تلویزیون
سال تولید
عنوان
۱۳۹۶
دلدادگان (بعلاوه بازیگر مهمان در فصل سوم)
۱۳۹۴
آمین (کارگردان فاز اول – انصراف از پروژه به دلیل ساخت فیلم سینمایی)
۱۳۹۳
خوب، بد، زشت
۱۳۹۲
خداحافظ بچه

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

مطالب مرتبط

آخرین اخبار