آرایش رنگارنگ شیوا خسرومهر/ خانوم بازیگر متفاوت تر از تلویزیون+ عکس

شیوا خسرومهر، بازیگر ۵۲ ساله‌ی ایرانی است که در فیلم و سریال‌های بسیاری بازی کرده اما شاید خیلی در ذهن مخاطبان جای نگرفته باشد.

به گزارش رصد روز، شیوا خسرومهر با موهای بلوند، آرایش جذاب و استایل‌های شیک و رنگارنگ خود جذابیتش را به رخ کشیده و بسیار متفاوت از چهره و گریم‌های قدیمی‌ترش ظاهر شده‌است.

شیوا خسرو مهر متولد آذر ماه سال ۱۳۵۰ است ، یک خواهر و دو برادر دارد و خودش فرزند اول خانواده است.

شیوا خسرومهر از کودکی با تئاتر آشنا بوده چون پدرش در این عرصه حضور داشته و فارغ التحصیل تئاتر از دانشکده هنرهای زیبا بوده، شیوا خسرو مهر علاوه بر بازیگری در زمینه داستان نویسی هم فعالیت دارد. در کلاسهای امین تارخ هم حضور داشته ، اولین حضورش بر روی صحنه سال ۷۹ در تله تئاتر به سوی دمشق به کارگردانی استاد سمندریان بوده است.

 

2 99
همسر و فرزند شیوا خسرو مهر

یک دختر دارم بنام رکسانا که همه زندگی ام را در بر می گیره ، رکسانا سال اول دانشگاه است و گریم می خونه ، کار تئاتر انجام میده البته حرکات فرم و به بازیگری علاقه نداره،اما به هر حال وارد این حرفه شده.

 

طلاق و جدایی  شیوا خسرو مهر از همسرش

شیوا خسرو مهر در گفتگویی اشاره ای به جدایی از همسرش داشته، او در این رابطه گفته:

هم پدر بودن و هم مادر بودن سخت است، مخصوصاً وقتی که مجبوری سوا و جدا از مادر نقش پدر را هم ایفا کنی و برای فرزندت سوای مادر، پدر هم باشی شاید جالب باشه که براتون بگم تبریکاتی که من روز پدر می گیرم خیلی بیشتر از زمانهایی است که برای روز مادر بهم تبریک می گن است.

 

پدر بازیگر شیوا خسرو مهر

گفتنی است پدر شیوا خسرومهر نیز با نام هوشنگ یکی از پیشکسوت تاتر در سبزوار می باشد که شغل اصلی وی خدمت معلمی در آموزش و پرورش بوده است.

 

آغاز فعالیت هنری شیوا خسرو مهر 

شروع فعالیت بازیگری از ۵ سالگی با حضور در تئاترهای پدرش شروع کرد، اما با جدا شدن پدر او نیز ۲۰ سالی از عرصه هنر فاصله گرفت تا اینکه در سال ۱۳۷۸ در کلاس های بازیگری حمید سمندریان دوره های بازیگری را گذراند. از مجموعه فعالیت های او می توان به بازی در تئاترهای کاوس خیابان هفدهم، مجلس نامه، انگشتری ژنرال ماسیاس، حریر سرخ صنوبر و در چشمان خیس اسماعیل نام برد.

 

داستان نویسی شیوا خسرو مهر
خسرومهر فعالیت هنری خود را محدود به تئاتر نکرد و پس از مدتی به عنوان داستان نویس و بازیگری حرفه ای در سینما نیز شناخته شد.

 

نحوه ورود شیوا خسرو مهر به سینما

اولین حضورش در سینما در سال ۸۱-۸۲ در فیلم سینمایی عروس مهتاب به کارگردانی خسرو ملکان رم خورد و تاکنون در فیلم ها و مجموعه های متعددی به ایفای نقش پرداخته است. فیلم های سینمایی همچون کارناوال مرگ، سایه وحشت، امپراطور، ورود به صحنه جرم ممنوع، سنگ کاغذ قیچی، مخمصه، عروسی مهتاب و عشق فیلم و سریال های محله تهرونی ها، خط شکن، نرگس، یلدا، اسلحه سرد و قلب یخی بخشی از کارنامه قابل قبول شیوا خسرومهر در عرصه بازیگری سینما و تلویزیون است.

 

فعالیت شیوا خسرو مهر در تلویزیون
اولین کار شروع بازیگری او همزمان با دورهای بازیگری بود که اولین کار خود را با نام مجلس نامه با آقای رحمانیان استارت زد و سپس در تله تئاتر خود مرحوم سمندریان حضور پیدا کرد و مدتی بعد با معرفی مهدی فخیم زاده در سریال کاشانه به تلویزیون نیز راه پیدا کرد.

 

 فیلم شناسی شیوا خسرو مهر 

شیوا خسرو مهر در سینما
نیمکت (فیلم ۱۳۹۵)
انارهای نارس
سه بیگانه (۱۳۹۳)
نقش نگار
پاریس تا پاریس
نفرین (فیلم ۱۳۸۹)
سایه وحشت
عشق فیلم
عروسی مهتاب
کارهای تلویزیونی شیوا خسرو مهر
سارق روح
یادآوری
آسمان من
بچه های نسبتاً بد
خانه ای روی تپه
ستاره سهیل (مجموعه تلویزیونی)
نوشدارو (مجموعه تلویزیونی)
تا رهایی
عمودیها

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

مطالب مرتبط

آخرین اخبار