پنجشنبه و جمعه این هفته؛
آزمون استخدامی فولاد مبارکه برگزار می شود

image_pdfimage_print

آزمون استخدامی شرکت فولاد مبارکه پنجشنبه و جمعه این هفته (۲۴ و ۲۵ آذرماه) در دو نوبت صبح و ظهر در دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار خواهد شد.

به گزارش رصد روز، آزمون استخدامی شرکت فولاد مبارکه پنجشنبه و جمعه این هفته (۲۴ و ۲۵ آذرماه)، در دو نوبت صبح (ساعت ۸) و ظهر (ساعت ۱۳:۳۰) در دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار خواهد شد.

این آزمون کتبی شامل آزمون علمی مبتنی بر سؤالات ۴ گزینه‌ای با احتساب نمره منفی است و سؤالات علمی با توجه به هر گروه امتحانی و رشته‌های موردنیاز طراحی‌شده است.

داوطلبان می‌توانند برای اطلاع از برنامه زمان‌بندی، محل دریافت کارت ورود به جلسه و حوزه امتحانی به سامانه coursereg.iut.ac.ir مراجعه نمایند.

شایان‌ذکر است؛ شرکت فولاد مبارکه اصفهان به‌منظور تأمین نیروی انسانی موردنیاز سال‌های آتی خود در مشاغل اپراتوری و کارشناسی، تعداد هزار و ۱۰۳ نفر از واجدین شرایط را از طریق برگزاری آزمون کتبی(دانشی)، ارزیابی مهارتی و مصاحبه(برای مشاغل اپراتوری)، کانون ارزیابی شایستگی(برای مشاغل کارشناسی)، معاینات طب صنعتی(جهت سنجش سلامت، توانایی جسمی و ویژگی‌های روان‌شناختی) و گزینش، به‌صورت قرارداد موقت طبق ضوابط قانون کار و تأمین اجتماعی جذب می‌نماید.

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا