آغاز پرداخت ارز به زائرین اربعین حسینی توسط بانک ملی ایران

فروش ارز به زائرین اربعین حسینی از روز شنبه ۲۸ مردادماه در اپلیکیشن بله بانک ملی ایران آغاز می شود. به گزارش رصد روز،  به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، فرآیند فروش ارز به متقاضیان به‌صورت ۲۴ ساعته و در بستر  اپلیکیشن بله بانک فراهم ش...

فروش ارز به زائرین اربعین حسینی از روز شنبه ۲۸ مردادماه در اپلیکیشن بله بانک ملی ایران آغاز می شود.

به گزارش رصد روز،  به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، فرآیند فروش ارز به متقاضیان به‌صورت ۲۴ ساعته و در بستر  اپلیکیشن بله بانک فراهم شده و امکان فروش به صورت حضوری وجود نخواهد داشت.

فروش ارز (اسکناس) به زائرین پنج سال به بالا (متولدین ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ به قبل) حداکثر به مبلغ ۲۰۰ هزار دینار عراق با نرخ فروش ارز اسکناس مندرج در سامانه ارزی ملی «سام» انجام و تا ۱۴ شهریورماه ادامه خواهد داشت.

مدارک مورد نیاز برای تحویل ارز در شعب انتخابی توسط متقاضیان برای زائرین بالای ۱۵ سال با اصل کارت ملی و گذرنامه معتبر یا اصل کارت ملی و «برگه تردد اربعین» معتبر و برای زائرین بین ۵ تا ۱۵ سال با اصل شناسنامه خواهد بود.

سرپرستان خانوار می‌توانند به‌منظور تحویل ارز اربعین اعضای خانواده خود  (همسر و فرزندان) با ارائه اصل تمامی مدارک هویتی خود و اعضای خانواده در ایام غیر تعطیل و تا ساعت ۱۵ به شعبه انتخابی مراجعه کنند.

درخواست فروش ارز برای افراد بالای ۱۸ سال با کنترل تطابق شماره ملی، شماره موبایل و کارت بانکی صورت می پذیرد و افراد ۵ تا ۱۸ سال نیز می توانند با شماره همراه والدین یا اعضای خانواده خود اقدام به خرید ارز کنند.

لازم به ذکر است، ثبت اطلاعات در سامانه سماح در زمان فروش اینترنتی به‌صورت مکانیزه انجام می‌پذیرد و فروش ارز در سرفصل «ارز زیارتی اربعین» محدودیتی بابت فروش «ارز مسافرتی» در سال جاری برای متقاضیان ایجاد نمی کند.

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

مطالب مرتبط