آقایان استقلال اگر کل کشور پرسپولیسی است؛ بازی نکنید!

هفته بیست و هشتم لیگ برتر درحالی به پایان رسید که تیم استقلال بعد از تساوی بد موقع به تیم داوری اعتراض کرد و نکونام به طور صریح تاج را مانع قهرمانی استقلال دانست.

به گزارش رصد روز،  هفته بیست و هشتم لیگ برتر درحالی به پایان رسید که تیم استقلال بعد از تساوی بد موقع به تیم داوری اعتراض کرد و نکونام به طور صریح تاج را مانع قهرمانی استقلال دانست.

 

نکونام امشب بعد از تساوی صراحتا گفت ما جام شرافت را می‌بریم و جام اصلی را پیش‌کش رقیب کرد. او همچنین از مهدی تاج نیز انتقاد کرد و ادعا کرد تاج بلایی سر او آورده که تیمش نتواند امتیازی کسب کند.

او گفته: بیژن حیدری داوری کرده، ۲ امتیاز را به خاطر اشتباه او و کمکش در بازی با مس رفسنجان از دست دادیم. برادرش بازی با ملوان به نفع تیم رقیب گرفت و حداقل ۲ امتیاز گرفتند. هفته بعدش، برادرش برای ما بازی تراکتور را قضاوت کرد. دوباره این بازی برای ما قضاوت کرد و یک پنالتی نگرفت که مساوی شد. قضاوت امروز اصلا نمی‌گذاشت تیم من فوتبال بازی کند. تا می‌توانست خطا می‌گرفت. من فوتبال بازی کرده‌ام. می‌فهمم داور چکار می‌کند. بازی با مس رفسنجان ۲ امتیاز از ما گرفت، امروز هم ۲ امتیاز گرفت. نمی‌خواهند و هرکاری می‌کنند تیم ما قهرمان نشود.

اما موضوع به اینجا ختم نمی‌شود سایر بازیکنان استقلال از جمله روزبه چشمی داوری را عامل تساوی استقلال دانستند. سید حسین حسینی نیز بعد از پایان بازی گفت اصلا کل کشور پرسپولیسی است!

6 63

اما این بهانه‌ها از حوصله هواداران این تیم خارج شده و آنها از این همه انرژی و وقت بیهوده برای مسائل بی‌اهمیت مثل لباس مشکی و تیم داوری و .. عاجز شده و به دنبال تاکتیک و پلن برای رسیدن به قهرمانی هستند.

یک نکته مهم دیگر از حرف‌های بازیکنان استقلال این است که کل کشور را پرسپولیسی می‌دانند این حرف حداقل برای هواداران استقلال که امشب خون دل خوردند، تحمل کردنی نبود.

آقایان، اگر می‌دانید کل کشور پرسپولیسی است و همه می خواهند این تیم را قهرمان کنند چرا در بازی‌های لیگ شرکت می‌کنید؟

 

باشگاه فوتبال استقلال ایران که به اختصار استقلال، استقلال ایران و استقلال تهران نیز نامیده می‌شود، یک باشگاه فوتبال حرفه‌ای در ایران است که در چهارم مهر ۱۳۲۴ در شهر تهران بنیان‌گذاری شد. این باشگاه تا پیش از انقلاب ۱۳۵۷ در ابتدا دوچرخه‌سواران و سپس تاج نام داشت.استقلال با کسب ۳۸ عنوان قهرمانی رسمی در جام‌های قاره‌ای، کشوری و استانی (بالاترین سطح) پرافتخارترین باشگاه تاریخ فوتبال ایران محسوب می‌شود.

استقلال به عنوان قدیمی‌ترین و کهن‌ترین باشگاه فوتبال ایران شناخته می‌شود. آن‌ها بازی‌های خانگی خود را در ورزشگاه آزادی در غرب تهران انجام می‌دهد. این باشگاه در حال حاضر در لیگ برتر ایران و جام حذفی ایران شرکت می‌کند و کهن‌ترین تیم هر دوی این جام‌ها است. رقبای اصلی استقلال در این دو جام، تیم‌های پرسپولیس از تهران و سپاهان از اصفهان هستند.

استقلال با ۳۸ عنوان قهرمانی رسمی در طول تاریخ خود، پرافتخارترین تیم تاریخ فوتبال ایران است و با ۲ عنوان قهرمانی، ۲ جایگاه نایب قهرمانی و ۳ مقام سومی در لیگ قهرمانان آسیا، به عنوان پرافتخارترین تیم ایرانی در تاریخ این رقابت‌ها و چهارمین تیم برتر قارهٔ آسیا شناخته می‌شود. ۲ قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا، ۱۰ قهرمانی در لیگ‌های فوتبال ایران، ۷ قهرمانی در جام حذفی ایران، ۱ قهرمانی در سوپر جام ایران، ۱۳ قهرمانی در جام باشگاه‌های تهران، ۴ قهرمانی در جام حذفی تهران و ۱ قهرمانی در سوپر جام تهران از افتخارات رسمی داخلی و بین‌المللی این تیم هستند.

استقلال با ده قهرمانی، دومین تیم پرافتخار لیگ‌های فوتبال ایران و با هفت قهرمانی پرافتخارترین تیم جام حذفی ایران است. آبی‌های تهرانی ۱۰ بار فاتح فرمت‌های مختلف لیگ سراسری فوتبال ایران شده‌اند که می‌توان به ۱ قهرمانی در جام قهرمانی ایران، ۱ قهرمانی در جام منطقه‌ای ایران، ۱ قهرمانی در جام تخت جمشید، ۱ قهرمان در جام قدس، ۲ قهرمانی در جام آزادگان و ۴ قهرمانی در لیگ برتر خلیج فارس اشاره کرد.

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

مطالب مرتبط

آخرین اخبار