آگهی دعوت به مجمع عمومی فوق العاده بانک سرمایه (سهامی عام)

مجمع عمومی فوق العاده بانک سرمایه به شرح زیر برگزار می گردد: آگهی دعوت به مجمع عمومی فوق العاده بانک سرمایه (سهامی عام) شماره ثبت ۲۶۲۳۷۷ و شناسه ملی ۱۰۱۰۳۷۹۸۴۵۷ بدین وسیله از کلیه سهامداران محترم بانک سرمایه (سهامی عام) دعوت می شود در جلس...

مجمع عمومی فوق العاده بانک سرمایه به شرح زیر برگزار می گردد:

آگهی دعوت به مجمع عمومی فوق العاده بانک سرمایه (سهامی عام)
شماره ثبت ۲۶۲۳۷۷ و شناسه ملی ۱۰۱۰۳۷۹۸۴۵۷

بدین وسیله از کلیه سهامداران محترم بانک سرمایه (سهامی عام) دعوت می شود در جلسه مجمع عمومی فوق العاده این بانک که در ساعت ۱۱ صبح روز شنبه مورخ ۱۴۰۲/۰۴/۳۱ در محل هتل بزرگ فردوسی واقع در تهران، بالاتر از میدان امام خمینی، خیابان فروغی (کوشک مصری)، شماره ۲۴، هتل بزرگ فردوسی، سالن کوه نور تشکیل می گردد، حضور بهم رسانند.

از سهامداران محترم یا نمایندگان قانونی آنان تقاضا می شود با در دست داشتن اوراق سهام (مدارک مالکیت سهام) و کارت شناسایی معتبر در ساعت اداری روز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۲/۰۴/۲۸ جهت دریافت ورقه ورود به جلسه مجمع به اداره سهام، سرمایه گذاری و شرکت ها به نشانی تهران، خیابان شهید سپهبد قرنی، نبش خیابان اراک، پلاک ۳۴، ساختمان ادارات مرکزی بانک سرمایه، طبقه همکف مراجعه نمایند.

شایان ذکر است برای رفاه حال سهامداران محترمی که در مجمع حضور ندارند، امکان مشاهده زنده رویداد و آگاهی از تصمیمات مجمع از طریق پایگاه اطلاع رسانی به آدرسlive.sbank.ir فراهم شده است.

دستور جلسه:

۱٫ تطابق اساسنامه بانک با نمونه اساسنامه بانک مرکزی ج.ا.ا

۲٫ سایر مواردی که اتخاذ تصمیم در خصوص آن در صلاحیت مجمع عمومی فوق العاده باشد.

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

مطالب مرتبط

آخرین اخبار