اجتماع بزرگ جامعه ی کارگری و کارفرمایی با شعار مردان میدان تولید

همزمان با سومین سالگرد شهادت سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی اجتماع بزرگ جامعه ی کارگری و کارفرمایی با شعار مردان میدان تولید برگزار شد. به گزارش رصد روز به نقل از سایپانیوز، این مراسم با حضور وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی، استاندار ته...

همزمان با سومین سالگرد شهادت سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی اجتماع بزرگ جامعه ی کارگری و کارفرمایی با شعار مردان میدان تولید برگزار شد.

به گزارش رصد روز به نقل از سایپانیوز، این مراسم با حضور وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی، استاندار تهران، مدیران و معاونان وزارت صمت، مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا، اعضای هیات مدیره و جمعی از مدیران عامل شرکت های گروه سایپا، خانواده های شهدای حرم و امنیت و ۶ هزار نفر از کارکنان شرکت های صنعتی و خودروسازی برگزار شد.


در این مراسم سید صولت مرتضوی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خصوص رشادت های حاج قاسم سلیمانی در مبارزه با داعش و تروریسم منطقه و از خود گذشتگی هایی که برای دفاع از حریم ائمه داشتند سخنرانی کرد. همچنین سردار حسن حسن زاده فرمانده سپاه حضرت محمد رسول ا..(ص) ضمن تبیین عملکرد سردار شهید سلیمانی در زمان حضورش، تاثیرات این شهید بزرگوار در ادامه روند مقاومت در منطقه و کشورهای اسلامی را بیان داشت.

بر اساس این گزارش، در این مراسم با حضور مردم و کارگران پیکر ۱۸ شهید گمنام تازه تفحص شده دفاع مقدس، تشییع و از خانواده های شهدای مدافع حرم و امنیت در جامعه کارگری و همراهان حاج قاسم سلیمانی تجلیل شد. همچنین بعد از این مراسم ۱۲ هزار بسته ارزاق معیشتی و دارویی به همراه ۱۰۰ جهیزیه که برای خانواده های کم برخوردار جامعه کارگری تهیه شده بود ارسال خواهد شد.

این مراسم به همت سازمان بسیج کارخانجات تهران بزرگ و همراهی حوزه بسیج ۵۰۳ امام حسن مجتبی (ع) گروه خودروسازی سایپا به شکل با شکوهی با حضور مردم و کارگران شرکت های صنعتی و خودروسازی در حرم مطهر امام خمینی(ره) برگزار شد.

 

مطالب مرتبط

آخرین اخبار