اجرای طرح ملی واکسیناسیون در شهرستان لنجان با کمک‌ فولاد مبارکه

 به گزارش رصد روز ،علی وحدتی افزود: شرکت فولاد مبارکه در راستای عمل به مسئولیت‌های اجتماعی خود و بنا بر درخواست مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان لنجان و با موافقت مدیرعامل مجتمع فولاد سبا و حمایت مدیر روابط عمومی فولاد مبارکه، در آماده‌سازی و تجهیز مراکز واکسیناسیون شهرستان لنجان نقش قابل‌توجهی داشته است.

وی گفت: با کمک مجتمع فولاد سبا و فولاد مبارکه فضای بسیار مناسب فیزیکی برای ارائه خدمات واکسیناسیون به وجود آمد. تجهیزات و امکانات غرفه بندی انجام و هزینه قابل‌توجهی توسط فولاد مبارکه صرف اجرایی کردن طرح ملی واکسیناسیون در سطح شهر زرین‌شهر شد.

وحدتی تصریح کرد: این کمک موجب شد طرح واکسیناسیون در فضایی بسیار مناسب و بدون ازدحام جمعیت و در رفاه کامل برای شهروندان اجرایی شود.

وی ضمن قدردانی از کمک‌های مجتمع فولاد سبا و فولاد مبارکه خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه شاه‌کلید حل بحران کرونا واکسیناسیون است، امیدواریم با امکاناتی که فراهم شده با سرعت و دقت بیشتری برنامه ملی واکسیناسیون را در شهرستان به پیش ببریم.

شایان‌ذکر است حسین رجایی نماینده مردم لنجان در مجلس شورای اسلامی، به‌منظور بازدید میدانی از روند واکسیناسیون کرونا از مراکز تجمیع واکسیناسیون فولادشهر و زرین‌شهر بازدید کرد.

مراکز واکسیناسیون کرونا در شهرستان لنجان شامل ورزشگاه تختی (استخر تختی)، ورزشگاه ایثار، مرکز خدمات جامع سلامت، مرکز سده لنجان، مرکز باغشاد، مرکز ورنامخواست، مرکز چرمهین، مرکز باغبادران، مرکزچم یوسفعلی، مرکز حاجت آقا و مرکز کچوئیه است.

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید 

روابط عمومی فولاد مبارکه

  پیام مدیرعامل چادرملو به مناسبت هفته دفاع مقدس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا