احسان کرمی تاجر خون ایرانیان!

image_pdfimage_print

با انتشار فیلمی از احسان کرمی بازیگر و مجری صداوسیما در شبکه من و تو و مهاجرت جنجالی او از کشور سیلی از انتقادات به سمت او روانه شد.

به گزارش رصد روز، پس از درگذشت غمناک خانم مهسا امینی و وارد آمدن شوک به جامعه ایران، تعداد قابل‌توجهی از اهالی هنر و بازیگری و فیلمسازی ایران نیز در این باره موضع‌گیری کردند.

موضع‌گیری‌هایی که برخی از آنها یکسویه و تند بود و بعضی نیز تلاش می‌کردند ضمن ابراز اندوه بابت فوت خانم مهسا امینی و طرح برخی انتقاداتشان، هیزمی روی آتش نریزند و مسئله ایران را درون ایران و با مرزبندی با بدخواهان پیش ببرند.

با این حال، ظاهراً برخی هرچند اندک در این میان، ریاکارانه با همه‌ این ماجراها فقط تجارت می‌کردند! احسان کرمی با اقدام امروز خود در پیوستن به شبکه سلطنت‌طلبان من‌وتو از این جنس است.

امثال احسان کرمی بسیار کم‌‌اند، امّا همین‌ها با این ظاهرسازی که “ما که رادیکال‌تریم پس برای ایران دلسوزتریم”، دیگر هنرمندان را حتی به محافظه‌کاری و عافیت‌طلبی متهم می‌کردند.

آنها به دیگر هنرمندان و جوانان القا و وانمود می‌کردند که اگر به کمتر از جنگ خیابانی ایرانی با ایرانی راضی باشند، پس متهمند که از قافله ملّت عقبند! بر همین اساس همدستان آنها به بسیاری از هنرمندان،‌ حتی آنها که منتقدانه، اما دلسوزانه و آرام‌تر موضع گرفته بودند، می‌تاختند!

امثال احسان کرمی هفت‌خطند!

ماجرای امروز نشان داد که چقدر امثال احسان کرمی هفت‌خطند و چقدر اکثریت هنرمندان، حتی آنها که موضع منتقدانه نسبت به برخی امورات در کشور دارند اما دلبسته وطن هستند، مظلومند!

احسان کرمی و اندک افراد مانند او، کاسبی و رزومه‌سازی خود را می‌کنند و منفعت خود را دنبال می‌کنند، آنها با سلطنت‌طلبان به اسم آزادی(!) بی‌شرمانده می‌نشینند، امّا دیگران را به عدم پیگیری آزادی متهم می‌کنند! و چه قصه و غصه تلخ و عبرت‌آموزی است این وضعیت!

احسان کرمی با شبکه سلطنت‌طلبها و با آنها که ایران را پاره پاره می‌خواهند می‌نشیند و ادعای دموکراسی دارد!

مصی علی‌نژاد با پمپئو، قاتل شهید سلیمانی می‌نشیند و تحریم بیشتر و بیشتر مردم ایران را می‌خواهد و ادعای دفاع از مردمش را دارد! میلیون‌ها دلار به اسم زن ایرانی تجارت می‌کند و ادعای حمایت از بانوی ایرانی دارد! و همه این تناقض‌ها را با هم دارند و اصلاً شرمی هم بر چهره ندارند.

این کم‌تعدادان و کم‌مقداران تاجر خون و خشم ایرانیان هستند؛ آنها هفت‌خطند…؛ ولی قاطبه هنرمندان ایران، حتی آنها که شدیداً منتقدند، قطعاً محترمند.

 

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا