اخذ زمین با قیمت‌های مصوب دولتی برای تولیدکنندگان لوازم یدکی

رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم یدکی خودرو گفت: تفاهم نامه‌ای با شهرک‌های صنعتی منعقد شده است که ما تولید کنندگان را به شهرک‌های صنعتی معرفی می‌کنیم تا بتوانند در شهرک صنعتی ورامین برای ساخت سوله و کارگاه ‏ با قیمت مصوب دولتی زمین دریافت کنن...

رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم یدکی خودرو گفت: تفاهم نامه‌ای با شهرک‌های صنعتی منعقد شده است که ما تولید کنندگان را به شهرک‌های صنعتی معرفی می‌کنیم تا بتوانند در شهرک صنعتی ورامین برای ساخت سوله و کارگاه ‏ با قیمت مصوب دولتی زمین دریافت کنند.

به گزارش رصد روزآقای احمدی رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم یدکی خودرو گفت: در راستای  مبارزه با قاچاق کالا و ارز و همچنین شناسه دار کردن کالا‌ها و با همراهی مسئولان مربوطه کد IC به واحد‌های تولید لوازم یدکی خودرو  و واحد‌های مربوطه ابلاغ شد.

رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم یدکی خودرو گفت: در این راستا تمامی تولیدکنندگان صنفی قطعات یدکی خودرو فاقد پروانه فعالیت ساماندهی می‌شوند.

به گفته او، تمامی واحد‌های صنفی تولید لوازم یدکی خودرو که فاقد پروانه فعالیت هستند با مراجعه به واحد صنفی مربوطه خود اقدام به اخذ پروانه نمایند. در این راستا تفاهم نامه‌ای با شهرک‌های صنعتی منعقد شده است که زین پس ما این تولید کنندگان را به شهرک‌های صنعتی معرفی می‌کنیم تا بتوانند در شهرک صنعتی ورامین برای ساخت سوله و کارگاه ‏ با قیمت مصوب دولتی زمین دریافت کنند.

مطالب مرتبط

آخرین اخبار