ارزش دارا یکم ۱۲ مرداد ۱۴۰۰

با قیمت پایانی 114 هزار و 90 ریال و با احتساب ۲۰۰ سهم ارزش دارا یکم 12 مرداد 1400 به 22 میلیون و 818 هزار ریال رسید.لازم به ذکر است این مقدار در مقایسه با روز قبل 652.000 هزار ریال کاهش را نشان می دهد.

image_pdfimage_print

به گزارش اختصاصی رصد روز ، در روزی که شاخص کل بورس با ۱۷ هزار و ۷۱۶ واحد افزایش همراه بود و شاخص هم وزن نیز دویست و سی واحد کاهش یافت ارزش دارا یکم ۱۲ مرداد ۱۴۰۰ با کاهش ششصد و ۴۰ ریالی در قیمت پایانی ۱۱۴ هزار و ۹۰ ریال بسته شد تا کاهش ۰.۹۵ درصد را ثبت کرده باشد.

تعداد معاملات امروز دارا یکم ۸ هزار و ۵۸۷ معامله بود که حجم آن به ۴ میلیون و ۸۶۴ هزار می رسید. ارزش معاملات این نماد امروز ۵۵۴ میلیارد و ۹۵۵ میلیون ریال بود و بازه روز آن نیز بین ۱۱۳,۵۰۰ ریال تا ۱۱۴,۶۷۰ ریال بود. امروز حقیقی ها در این نماد ۳ میلیون و ۶۶۵ هزار برگه سهم خریدند و ۴ میلیون و ۵۴۳ هزار برگه سهم توسط آنان به فروش رسید.

حقوقی های این نماد نیز امروز ۱ میلیون و ۱۹۹ هزار برگه سهم خرید داشتند و ۳۲۱ هزار و ۳۰ برگه سهم نیز توسط آنان به فروش رسید. با قیمت پایانی ۱۱۴ هزار و ۹۰ ریال و با احتساب ۲۰۰ سهم ارزش دارا یکم ۱۲ مرداد ۱۴۰۰ به ۲۲ میلیون و ۸۱۸ هزار ریال رسید.لازم به ذکر است این مقدار در مقایسه با روز قبل ۶۵۲.۰۰۰ هزار ریال کاهش را نشان می دهد. امروز در مجموع ۲ هزار و ۸۶۱ اقدام به خرید دارا یکم کردند که ۶ نفر از آنان حقوقی بود و ۲ هزار و ۸۵۵ نفر نیز حقیقی بودند. آمار فروشندگان این نماد امروز به ۳ هزار و ۶۱۱ نفر می رسید که به جز ۴ نفر حقوقی بقیه حقیقی بودند.

 

ارزش دارا یکم 12 مرداد 1400

 

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا