تاریخ انتشار این مطلب 1399/12/16 - 10:17:09

ارزش روز سهام عدالت و دارایکم در ۱۶ اسفند ماه ۹۹

به گزارش رصد روز، امروز شنبه ۱۶ اسفند ۹۹ شاخص کل بورس تهران در ادامه روند کاهشی به عقب نشینی در کانال ۱.۱ میلیون واحدی ادامه داد و در پایان معاملات بورس امروز نهایتا شاخص کل بورس با ۸۱۷۳ واحد ریزش به محدوده یک میلیون و ۱۶۹ هزار و ۷۴۳ واحد رسید. شاخص کل هم وزن نیز امروز منفی بود و ۰.۰۸ درصد افت داشت. نماد‌های فملی، فارس، فولاد، شستا، شپنا، وبملت و وپاسار بیشترین تاثیر منفی را بر شاخص کل بورس داشتند و شستا، آبادا، ثامید، بوعلی، شپنا، وخارزم و برکت نماد‌های پرتراکنش امروز بودند.

ارزش سهام عدالت چقدر شد؟

در پایان معاملات امروز بازار سهام، ارزش سهام عدالت به ۷ میلیون و ۶۷۸ هزار و ۸۳۸ تومان رسید که نسبت به دیروز ۲.۲ درصد معادل ۱۷۶ هزار و ۲۸۸ تومان کاهش داشت.
با احتساب این موضوع، ارزش ۶۰ درصد قابل فروش سبد ۵۳۲ هزار تومانی سهام عدالت به ۴ میلیون و ۶۰۷ هزار و ۳۰۲ تومان رسیده است.

ارزش سهام عدالت و دارایکم در ۱۶ اسفند ماه ۹۹

 ارزش دارایکم چقدر شد؟

قیمت پایانی هر واحد از دارایکم با کاهش ۳.۳۴ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۱۳ هزار و ۶۳۱ تومان معامله شد تا ارزش ۲۰۰ واحد از اولین ETF دولتی به ۲ میلیون و ۷۲۶ هزار و ۲۰۰ تومان کاهش پیدا کند. البته در معاملات روز جاری آخرین قیمت معامله شده برای هر واحد از دارایکم با کاهش ۳.۰۷ درصدی نسبت به روز معاملاتی قبل ۱۳ هزار و ۶۶۹ تومان معامله شد.

ارزش سهام عدالت و دارایکم در ۱۶ اسفند ماه ۹۹

نبض بورس
  ارزش دارا یکم امروز 9 آذر 1400

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا