ارزش روز سهام عدالت ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ / ارزش روز دارایکم ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

به گزارش رصد روز، شاخص بورس برای سومین روز متوالی کار خود را با روند صعودی آغاز کرد و بیش از ۱۰ هزار واحد رشد کرد، اما در ادامه دوباره صف‌های فروش بیشتر شدند و از سرعت رشد شاخص کاسته شد. در پایان معاملات امروز چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت‌ماه شاخص با رشد چهار هزار و ۴۵۲ واحدی به رقم یک میلیون و ۱۸۳ هزار و ۹۸۰ واحد رسید. امروز شاخص کل ۰.۳۸ درصد رشد کرد، اما شاخص هم‌وزن با کاهش ۰.۳۳ درصد به کار خود پایان داد.

«فارس»، «شبندر» و «شپنا» سه نماد تاثیرگذار در رشد شاخص کل بودند. همچنین «برکت»، «شپنا»، «فملی» هم سه نماد پرتراکنش بورس امروز لقب گرفتند.

همزمان با رشد شاخص کل بورس، ارزش سبد سهام عدالت مثبت شد و به همت رشد ۳ گروه اصلی این سبد یعنی «فلزات اساسی»، «فرآورده‌های نفتی» و «محصولات شیمیایی» رشدی ۰.۵ درصدی داشت.

ارزش سهام عدالت چقدر شد؟

در پایان معاملات امروز بازار سهام، ارزش سهام عدالت به ۷ میلیون و ۸۳۴ هزار و ۳۵۹ تومان رسید که نسبت به دیروز ۰.۵ درصد معادل ۴۴ هزار و ۹۲۴ تومان افزایش داشت.
با احتساب این موضوع، ارزش ۶۰ درصد قابل فروش سبد ۵۳۲ هزار تومانی سهام عدالت به ۴ میلیون و ۷۰۰ هزار و ۶۱۵ تومان رسیده است.

ارزش دارایکم چقدر شد؟

قیمت پایانی هر واحد از دارایکم با کاهش ۲.۲۲ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۱۳ هزار و ۱۹۴ تومان معامله شد تا ارزش ۲۰۰ واحد از اولین ETF دولتی به ۲ میلیون و ۶۳۸ هزار و ۸۰۰ تومان کاهش پیدا کند. البته در معاملات روز جاری آخرین قیمت معامله شده برای هر واحد از دارایکم با کاهش ۳.۹۹ درصدی نسبت به روز معاملاتی قبل ۱۲ هزار و ۹۵۶ تومان معامله شد.

 

 

 

 

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا