ارزش سهام عدالت امروز ۳ خرداد ۱۴۰۰ / ارزش دارا یکم ۳ خرداد ۱۴۰۰

ارزش سهام عدالت امروز 3 خرداد 1400 و ارزش دارا یکم امروز 3 خرداد 1400 به ترتیب با کاهش 7 و ۰.۴۴ درصدی روبرو شدند و شاخص هم وزن نیز امروز به بیش از 4 هزار و 900 واحد کاهش یافت و شاخص کل نیز امروز در ادامه روند منفی قابل پیش بینی قرمز رنگ ب...

به گزارش رصد روز ، ارزش سهام عدالت امروز ۳ خرداد ۱۴۰۰ و ارزش دارا یکم امروز ۳ خرداد ۱۴۰۰ به ترتیب با کاهش ۷ و ۰.۴۴ درصدی روبرو شدند و شاخص هم وزن نیز امروز به بیش از ۴ هزار و ۹۰۰ واحد کاهش یافت و شاخص کل نیز امروز در ادامه روند منفی قابل پیش بینی قرمز رنگ بود.

امروز دوشنبه ۳ خردادماه ۱۴۰۰ نماد‌های بورسی باز هم کار خود را با روند نزولی و کاهش قیمت سهام آغاز کردند، اما در نیمه بازار وضعیت شاخص بهتر شد و روند نزولی شاخص کندتر شد. وبملت امروز بعد از ۱۰ روز توقف به خاطر رعایت نکردن ضوابط انتشار اطلاعات با اهمیت، بازگشایی شد. در جریان این بازگشایی که در انتهای بازار انجام شد قیمت سهام وبملت ریزش ۲۰ درصدی را تجربه کرد و این سقوط آزاد سهام بانک ملت منجر به اثرگذاری ۵ هزار واحدی بر شاخص کل شد. با بازگشایی وبملت شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات کاهش ۱۲ هزار و ۱۸۹ واحدی را تجربه کرد به این ترتیب شاخص کل بورس هم نتوانست محدوده ۱۱۰۰ را حفظ کند و به کانال یک میلیون واحدی عقب‌نشینی کرد و به رقم یک میلیون و ۹۵ هزار و ۷۲۶ واحد رسید. در این روز شاخص کل ۱.۱ درصد و شاخص هم‌وزن ۱.۲۹ درصد کاهش داشتند
وبملت، وتجارت، و وپارسان نماد‌هایی بودند که بیشترین اثر منفی را بر شاخص بورس داشتند. «شپنا»، «شتران»، «فملی» نیز سه نماد پرتراکنش بودند.

 

 

ارزش سهام عدالت امروز ۳ خرداد ۱۴۰۰

 

در پایان معاملات امروز بازار سهام، ارزش سهام عدالت به ۶ میلیون و ۷۴۹ هزار و ۹۷۰ تومان رسید که نسبت به دیروز ۷ درصد معادل ۵۱۵ هزار و ۵۶۲ تومان کاهش داشت.
با احتساب این موضوع، ارزش ۶۰ درصد قابل فروش سبد ۵۳۲ هزار تومانی سهام عدالت به ۴ میلیون و ۴۹ هزار و ۹۸۲ تومان رسیده است.

سقوط ارزش سهام عدالت با سقوط قیمت وبملت

ارزش دارا یکم امروز ۳ حرداد ۱۴۰۰

 

قیمت پایانی هر واحد از دارا یکم با کاهش ۰.۴۴ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۱۱ هزار و ۲۵۴ تومان معامله شد تا ارزش ۲۰۰ واحد از اولین ETF دولتی به ۲ میلیون و ۲۵۰ هزار و ۸۰۰ تومان کاهش پیدا کند. البته در معاملات روز جاری آخرین قیمت معامله شده برای هر واحد از دارایکم با افزایش ۰.۵ درصدی نسبت به روز معاملاتی قبل ۱۱ هزار و ۳۶۰ تومان معامله شد.

 

سقوط ارزش سهام عدالت با سقوط قیمت وبملت

 

 

 

مطالب مرتبط

آخرین اخبار