ارزش سهام عدالت امروز ۴ خرداد ۱۴۰۰ / ارزش دارا یکم امروز ۴ خرداد ۱۴۰۰

ارزش سهام عدالت امروز 4 خرداد 1400 و ارزش دارا یکم امروز 4 خرداد 1400 با افزایش 1.6 و 3.41 درصدی روبرو شد. پس از سبزپوش شدن شاخص در پایان معاملات امروز تغییرات قابل توجهی در بازار بودیم. 

به گزارش رصد روز ، ارزش سهام عدالت امروز ۴ خرداد ۱۴۰۰ و ارزش دارا یکم امروز ۴ خرداد ۱۴۰۰ با افزایش ۱.۶ و ۳.۴۱ درصدی روبرو شد. پس از سبزپوش شدن شاخص در پایان معاملات امروز تغییرات قابل توجهی در بازار بودیم.

شاخص کل بورس تهران در ابتدا معاملات امروز سه‌شنبه چهارم خردادماه افزایشی آغاز به کار کرد و نقشه بازار بعد از روز‌ها افت متوالی بلاخره رنگ سبز به خود گرفت و اغلب نماد‌های دست از کاهش قیمت کشیدند اتفاقی که باعث شده شاخص کل در ۳۰ دقیقه ابتدای معاملات امروز حدود هفت هزار و ۶۰۰ واحد افزایش پیدا کند و مرز یک میلیون و ۱۰۰ هزار واحدی را پس بگیرد. در پایان معاملات شاخص کل با رشد ۹ هزار و ۷۴۸ واحدی به رقم یک میلیون و ۱۰۵ هزار و ۴۴۵ واحد رسید. امروز شاخص کل ۰.۸۹ درصد رشد کرد و شاخص هم‌وزن ۰.۱۰ درصد کاهش داشت.
«وپاسار»، «رمپنا» و «وسخوز» سه نمادی بودند که بیشترین تاثیر منفی را بر شاخص بورس داشتند و «فارس» «فملی» و «شپنا» سبزترین نماد‌ها در بورس امروز بودند.
«وبملت»، «اپال»، «برکت» سه نماد پرتراکنش بورس امروز بودند.
در جریان معاملات امروز بازار سهام شاخص کل ۰.۸۹ درصد رشد کرد و ارزش سهام عدالت نیز به تبع آن بیش از ۱.۶ درصد افزایش داشت.

ارزش سهام عدالت امروز ۴ خرداد ۱۴۰۰

در پایان معاملات امروز بازار سهام، ارزش سهام عدالت به ۶ میلیون و ۸۵۹ هزار و ۴۸۹ تومان رسید که نسبت به دیروز ۱.۶ درصد معادل ۱۰۹ هزار و ۵۱۹ تومان افزایش داشت.
با احتساب این موضوع، ارزش ۶۰ درصد قابل فروش سبد ۵۳۲ هزار تومانی سهام عدالت به ۴ میلیون و ۱۱۵ هزار و ۶۹۳ تومان رسیده است.

ارزش سهام عدالت و دارایکم در ۴ خردادماه ۱۴۰۰ چقدر شد؟

ارزش دارا یکم امروز ۴ خرداد ۱۴۰۰

قیمت پایانی هر واحد از دارایکم با افزایش ۳.۴۱ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۱۱ هزار و ۶۳۸ تومان معامله شد تا ارزش ۲۰۰ واحد از اولین ETF دولتی به ۲ میلیون و ۳۲۷ هزار و ۶۰۰ تومان افزایش پیدا کند. البته در معاملات روز جاری آخرین قیمت معامله شده برای هر واحد از دارایکم با افزایش ۳.۲۴ درصدی نسبت به روز معاملاتی قبل ۱۱ هزار و ۶۱۹ تومان معامله شد.

ارزش سهام عدالت و دارایکم در ۴ خردادماه ۱۴۰۰ چقدر شد؟

مطالب مرتبط