ارزش سهام عدالت و دارایکم در ۱۳ بهمن ماه ۹۹

در پایان معاملات بازار سهام در روز دوشنبه ۱۳ بهمن ماه، ارزش سهام عدالت با افت ۱.۸ درصدی به ۸ میلیون و ۲۱۶ هزار و ۱۷۵ تومان رسید.

به گزارش رصد روز، در پایان معاملات امروز ۱۳ بهمن ماه، بازار سرمایه با چراغ قرمز معاملات خود را به پایان رساند. بر این اساس شاخص کل بورس با افت ۱۷ هزار واحدی به عدد یک میلیون و ۲۳۳ هزار واحد و شاخص هم وزن نیزبا افت هزار و ۹۱۸ واحدی به عدد ۴۲۹ هزار واحد رسید ضمن اینکه نماد‌های فملی، فارس، فولاد، وپاسار و خودرو بیشترین تاثیر را در افت شاخص داشتند و نماد‌های شستا، وتجارت، شپنا و خساپا از پرتراکنش‌های امروز بازار بودند.

ریزش بورس بر روی قیمت سهام نماد‌های حاضر در سبد سهام عدالت نیز تاثیر گذاشت و قیمت آن‌ها را نیز نزولی کرد. امروز اکثر نماد‌های سبد سهام عدالت با نوسان منفی سومین روز معاملاتی هفته را به پایان رساندند.

 

ارزش سهام عدالت چقدر شد؟

در پایان معاملات امروز بازار سهام، ارزش سهام عدالت درمقایسه با روز گذشته، ۱.۸ درصد (۱۵۸ هزار و ۴۶۷ تومان) کاهش یافت و ارزش سبد ۵۳۲هزار تومانی سهام عدالت به ۸ میلیون و ۲۱۶ هزار و ۱۷۵ تومان رسید.
با احتساب این موضوع، ارزش ۶۰ درصد قابل فروش سبد ۵۳۲هزار تومانی سهام عدالت به ۴ میلیون و ۹۲۹ هزار و ۷۰۵ تومان رسیده است.

ارزش سهام عدالت و دارایکم در ۱۳ بهمن ماه ۹۹

ارزش سهام عدالت در یکماه گذشته:

ارزش سهام عدالت و دارایکم در ۱۳ بهمن ماه ۹۹

ارزش دارایکم چقدر شد؟

قیمت پایانی هر واحد از دارایکم با کاهش ۳.۹۳ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۱۵ هزار و ۷۵۶ تومان معامله شد تا ارزش ۲۰۰ واحد از اولین ETF دولتی به ۳ میلیون و ۱۵۱ هزار و ۲۰۰ تومان کاهش پیدا کند. البته در معاملات روز جاری آخرین قیمت معامله شده برای هر واحد از دارایکم با کاهش ۸.۱۵ درصدی نسبت به روز معاملاتی قبل ۱۵ هزار و ۶۴ تومان معامله شد.

ارزش سهام عدالت و دارایکم در ۱۳ بهمن ماه ۹۹

ارزش دارایکم در یکماه گذشته:

ارزش سهام عدالت و دارایکم در ۱۳ بهمن ماه ۹۹

نبض بورس

مطالب مرتبط

آخرین اخبار