ارزش سهام عدالت و دارا یکم ۳ اسفند ۹۹

در پایان معاملات امروز بازار سهام، ارزش سهام عدالت به ۸ میلیون و ۱۷ هزار و ۵۴۰ تومان رسید قیمت پایانی هر واحد از دارا یکم با کاهش ۳.۹۹ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۱۴ هزار و ۱۸۲ تومان معامله شد

به گزارش رصد روز ، شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات امروز بازار سرمایه با ریزش ۱۰ هزار واحدی در سطح یک میلیون و ۲۲۲ هزار و ۶۶۴ واحد قرار گرفت. شاخص کل هم‌وزن نیز سرخپوش شد و با افت ۱۱۴۷ واحدی، رقم ۴۳۷ هزار و ۱۷۶ واحد را ثبت کرد.
بیشترین اثر منفی بر افت بازار سهام در روز جاری به نام نماد‌های فولاد مبارکه اصفهان، ملی صنایع مس ایران و سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی شد و در مقابل نماد‌های معاملاتی ارتباطات سیار ایران، تامین سرمایه امید و همکاران سیستم با رشد خود مانع افت بیشتر شاخص بورس شدند.

ارزش سهام عدالت چقدر شد؟

در پایان معاملات امروز بازار سهام، ارزش سهام عدالت به ۸ میلیون و ۱۷ هزار و ۵۴۰ تومان رسید که نسبت به دیروز ۱.۸ درصد معادل ۱۵۳ هزار و ۶۴۸ تومان کاهش داشت.
با احتساب این موضوع، ارزش ۶۰ درصد قابل فروش سبد ۵۳۲ هزار تومانی سهام عدالت به ۴ میلیون و ۸۱۰ هزار و ۵۲۴ تومان رسیده است.

ارزش سهام عدالت و دارایکم در ۳ اسفند ماه ۹۹

 ارزش سهام عدالت در یکماه گذشته:

ارزش سهام عدالت و دارایکم در ۳ اسفند ماه ۹۹

ارزش دارایکم چقدر شد؟

قیمت پایانی هر واحد از دارا یکم با کاهش ۳.۹۹ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۱۴ هزار و ۱۸۲ تومان معامله شد تا ارزش ۲۰۰ واحد از اولین ETF دولتی به ۲ میلیون و ۸۳۶ هزار و ۴۰۰ تومان کاهش پیدا کند. البته در معاملات روز جاری آخرین قیمت معامله شده برای هر واحد از دارایکم با کاهش ۳.۹۹ درصدی نسبت به روز معاملاتی قبل ۱۴ هزار و ۱۸۲ تومان معامله شد.

ارزش سهام عدالت و دارایکم در ۳ اسفند ماه ۹۹

ارزش دارا یکم در یکماه گذشته:

ارزش سهام عدالت و دارایکم در ۳ اسفند ماه ۹۹

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نبض بورس 

مطالب مرتبط