ارزش سهام عدالت ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ و ارزش دارا یکم ۲۵ خرداد ۱۴۰۰

در پایان معاملات امروز بازار سهام، ارزش سهام عدالت به ۷ میلیون و ۳۵۹ هزار و ۵۳ تومان رسید که نسبت به دیروز ۰.۲ درصد رشد داشت.

به گزارش رصد روز، ارزش سهام عدالت ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ و ارزش دارا یکم ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ /شاخص بورس صبح امروز کار خود را با روند صعودی آغاز کرد و شاهد رشد پنج هزار واحدی بودیم، اما در ساعات پایانی روندی نزولی به خود گرفت و بعد از رشد نیمه معاملات مسیر خود را تغییر داد و دوباره به جایگاه اولیه خود برگشت. شاخص کل با افت اندک ۴۴ واحدی به رقم یک میلیون و ۱۵۰ هزار و ۱۵۹ واحد رسید.

کگل، فولاد و فارس اثرگذارترین نماد‌ها بر تاثیر مثبت بر شاخص بورس بودند و نماد‌های سصفها، فملی و وامید بیشترین اثر منفی را بر شاخص بورس داشتند.

ارزش سهام عدالت چقدر شد؟

در پایان معاملات امروز بازار سهام، ارزش سهام عدالت به ۷ میلیون و ۳۵۹ هزار و ۵۳ تومان رسید که نسبت به دیروز ۰.۲ درصد معادل ۱۷ هزار و ۷۳۰ تومان افزایش داشت.
با احتساب این موضوع، ارزش ۶۰ درصد قابل فروش سبد ۵۳۲ هزار تومانی سهام عدالت به ۴ میلیون و ۴۱۵ هزار و ۴۳۱ تومان رسیده است.

ارزش سهام عدالت ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ | ارزش ۶۰درصد قابل فروش سبد ۵۳۲هزار تومانی چقدر شد؟

ارزش سهام عدالت در یکماه گذشته:

ارزش سهام عدالت ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ | ارزش ۶۰درصد قابل فروش سبد ۵۳۲هزار تومانی چقدر شد؟

ارزش دارایکم چقدر شد؟

قیمت پایانی هر واحد از دارایکم با کاهش ۰.۹۱ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۱۲ هزار و ۵۶۸ تومان معامله شد تا ارزش ۲۰۰ واحد از اولین ETF دولتی به ۲ میلیون و ۵۱۳ هزار و ۶۰۰ تومان کاهش پیدا کند. البته در معاملات روز جاری آخرین قیمت معامله شده برای هر واحد از دارایکم با افزایش ۲.۸۶ درصدی نسبت به روز معاملاتی قبل ۱۲ هزار و ۳۲۱ تومان معامله شد.

ارزش سهام عدالت ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ | ارزش ۶۰درصد قابل فروش سبد ۵۳۲هزار تومانی چقدر شد؟

مطالب مرتبط