ارزش سهام عدالت ۲۶ خرداد ۱۴۰۰ / ارزش دارا یکم ۲۶ خرداد ۱

ارزش سهام عدالت 26 خرداد 1400 و ارزش دارا یکم 26 خرداد 1400 در روزی که شاخص با ریزش بیش از 2400 واحدی همراه بود با کاهش روبرو شدند. بنا به این گزارش سهام عدالت ۰.۳ درصد کاهش پیدا کرد و دارا یکم نیز افت ۱.۷۳ درصدی را پشت سر گذاشت.

به گزارش رصد روز، ارزش سهام عدالت ۲۶ خرداد ۱۴۰۰. امروز هم یک روز پر افت برای بازار سرمایه بود، شاخص بورس صبح امروز کار خود را در مسیر نزولی آغاز کرد، شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات روز چهارشنبه ۲۶ خردادماه ۱۴۰۰ با کاهش دو هزار و ۴۶۰ واحدی به رقم یک میلیون و ۱۴۷ هزار و ۶۶۹ واحد رسید. فملی، فارس و شستا بیشترین تاثیر منفی را روی کاهش شاخص کل داشتند و تلاش‌های نوری، کگل، شپنا و پارسان برای رشد شاخص کل نتیجه چندانی در پی نداشت. امروز شاخص کل ۰.۲۱ درصد عقب‌نشینی کرد، اما شاخص هم‌وزن کاهش ۰.۷۵ درصدی را پشت سر گذاشت.

 

ارزش سهام عدالت چقدر شد؟

در پایان معاملات امروز بازار سهام، ارزش سهام عدالت به ۷ میلیون و ۳۳۲ هزار و ۵۸۵ تومان رسید که نسبت به دیروز ۰.۳ درصد معادل ۲۶ هزار و ۴۶۸ تومان کاهش داشت.
با احتساب این موضوع، ارزش ۶۰ درصد قابل فروش سبد ۵۳۲ هزار تومانی سهام عدالت به ۴ میلیون و ۳۹۹ هزار و ۵۵۱ تومان رسیده است.

ارزش سهام عدالت امروز چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۰ | کاهش ۰.۳ درصدی در مقایسه با دیروز

ارزش دارایکم چقدر شد؟

قیمت پایانی هر واحد از دارایکم با کاهش ۱.۷۳ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۱۲ هزار و ۳۵۱ تومان معامله شد تا ارزش ۲۰۰ واحد از اولین ETF دولتی به ۲ میلیون و ۴۷۰ هزار و ۲۰۰ تومان کاهش پیدا کند. البته در معاملات روز جاری آخرین قیمت معامله شده برای هر واحد از دارایکم با کاهش ۲.۰۵ درصدی نسبت به روز معاملاتی قبل ۱۲ هزار و ۳۱۰ تومان معامله شد.

ارزش سهام عدالت امروز چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۰ | کاهش ۰.۳ درصدی در مقایسه با دیروز

مطالب مرتبط

آخرین اخبار