ارزش سهام عدالت ۵ خرداد ۱۴۰۰ / ارزش دارا یکم امروز ۵ خرداد ۱۴۰۰

image_pdfimage_print

به گزارش رصد روز ، ارزش سهام عدالت ۵ خرداد ۱۴۰۰ به ۶ میلیون و ۹۱۰ هزار تومان رسید. ارزش دارا یکم امروز ۵ خرداد ۱۴۰۰ به ۲ میلیون و ۳۴۱ هزار تومان رسید. شاخص کل بورس امروز بیش از ۳ هزار و ۹۰۰ واحد رشد کرد.

بازار بورس امروز چهارشنبه پنجم خردادماه ۱۴۰۰ در آغاز معاملات شروع متعادلی داشت و در پایان معاملات آخرین روز معاملاتی هفته با رشد ۳ هزار و ۹۱۶ واحدی به رقم یک میلیون و ۱۰۹ هزار و ۳۷۰ واحد رسید. امروز همه شاخص‌های بورس سبز بودند، اما میزان رشد شاخص‌ها زیر یک درصد بوده است شاخص کل ۰.۳۵ درصد رشد کرد و شاخص هم‌وزن تنها ۰.۸ درصد نوسان داشت.
«فارس»، «رمپنا» و «فولاد» سه نمادی بودند که بیشترین تاثیر منفی را بر شاخص بورس داشتند و «وصندوق» «حکشتی» و «ونیکی» سبزترین نماد‌های امروز بودند. «اپال»، «بوعلی»، «ثامید» سه نماد پرتراکنش بورس امروز بودند.

ارزش سهام عدالت ۵ خرداد ۱۴۰۰

در پایان معاملات امروز بازار سهام، ارزش سهام عدالت به ۶ میلیون و ۹۱۰ هزار و ۶۹۵ تومان رسید که نسبت به دیروز ۰.۷ درصد معادل ۵۱ هزار و ۲۰۶ تومان افزایش داشت.
با احتساب این موضوع، ارزش ۶۰ درصد قابل فروش سبد ۵۳۲ هزار تومانی سهام عدالت به ۴ میلیون و ۱۴۶ هزار و ۴۱۷ تومان رسیده است.

ارزش سهام عدالت و دارایکم در ۵ خردادماه ۱۴۰۰

ارزش دارا یکم امروز ۵ خرداد ۱۴۰۰

قیمت پایانی هر واحد از دارایکم با افزایش ۰.۵۸ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۱۱ هزار و ۷۰۶ تومان معامله شد تا ارزش ۲۰۰ واحد از اولین ETF دولتی به ۲ میلیون و ۳۴۱ هزار و ۲۰۰ تومان افزایش پیدا کند. البته در معاملات روز جاری آخرین قیمت معامله شده برای هر واحد از دارایکم با افزایش ۰.۳ درصدی نسبت به روز معاملاتی قبل ۱۱ هزار و ۶۷۳ تومان معامله شد.

ارزش سهام عدالت و دارایکم در ۵ خردادماه ۱۴۰۰

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا