ارزش پالایش یکم ۱ شهریور ۱۴۰۰

image_pdfimage_print

به گزارش اختصاصی رصد روز ، ارزش پالایش یکم ۱ شهریور ۱۴۰۰ نیر مانند دارا یکم در قیمت پایانی با افزایش همراه بود. امروز بعد از اینکه شاخص با بیش از ۳۳۷ واحد رشد به یک میلیون و ۵۱۵ هزار واحد رسید شاخص هم وزن نیز ۴ هزار ۱۰۰ واحد افزایش را تجربه کرد این نماد نیز با قیمت پایانی ۸۳ هزار و ۸۲۰ ریال به کار خود پایان داد. این نماد امروز نسبت به آخرین روز معاملات دو هزار و ۸۱۰ ریال ریال افزایش را ثبت کرد تا روبروی این نماد در پایان معاملات امروز مثبت ۳.۴۷ درصد ثبت شود.

تعداد معاملات پالایش یکم امروز ۵۹ هزار و ۶۳۲ معامله در حجم ۷۱ میلیون و ۳۱۲ هزار بود که ارزشی معادل پنج هزار و ۹۷۷ میلیارد ریال داشت. این نماد امروز در بازه قیمتی ۸۱,۲۰۰ ریال تا ۸۶,۵۵۰ ریال معامله شد. با این حساب در حجم و ارزش معاملات این نماد امروز شاهد افزایش قابل توجه بودیم.

حقیقی های این نماد امروز ۷۰ میلیون و ۶۸۵ هزار برگه سهم را خریداری کردند و در طرف دیگر نیز ۷۰ میلیون و ۳۲۵ هزار برگه سهم را فروختند. حقوقی های صندوق پالایشی یکم نیز امروز ۶۲۶ هزار و ۷۸۵ برگه سهم را به سبد خود اضافه کردند و در مقابل ۹۸۶ هزار و ۸۵۹ برگه سهم  را به فروش گذاشتند تا تراز فروش حقوقی نسبت به خرید سنگین تر باشد.

این نماد امروز در مجموع ۲۱ هزار و ۹۷۳ نفر خریدار داشت که ۲۱ هزار و ۵۵۵ نفر از آنها حقیقی و ۱۸ نفر نیز حقوقی بودند. تعداد فروشندگان این نماد نیز امروز ۱۷ هزار و ۸۶۵ نفر بود که ۱۷ هزار و ۸۴۹ نفر حقیقی و ۱۶ نیز حقوقی بودند.

صف خرید و فروش این نماد نیز امروز در ابتدا متعادل بود اما در ادامه تراکم بیشتری در خرید ثبت شد. با احتساب ۵۰۰ سهم از این نماد ارزش پالایش یکم ۱ شهریور ۱۴۰۰ با قیمت پایانی ۸۳ هزار و ۸۲۰ ریال به ۴۱ میلیون و ۹۱۰ هزار ریال رسید که نسبت به روز قبل یک میلیون و ۴۰۵ هزار ریال افزایش را نشان می دهد.

 

 

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا