ارزش پالایش یکم ۱۰ مرداد ۱۴۰۰

با احتساب ۵۰۰ سهم از این نماد ارزش پالایش یکم 10 مرداد 1400 با قیمت پایانی 69 هزار و 600 ریال به 34 میلیون و 800 هزار ریال رسید که نسبت به روز قبل 360 هزار ریال کاهش را نشان می دهد

image_pdfimage_print

به گزارش اختصاصی رصد روز ، ارزش پالایش یکم ۱۰ مرداد ۱۴۰۰ نیر مانند دارا یکم با افزایش همراه بود. امروز بعد از اینکه شاخص با افزایش ۸ هزار و ۷۸۶ واحدی روبرو شد شاخص هم وزن نیز  هزار و ۱۶۹ واحد افزایش را تجربه کرد این نماد نیز با قیمت پایانی ۶۹ هزار و ۶۰۰ ریال به کار خود پایان داد. این نماد امروز نسبت به روز قبل ۷۲۰ ریال کاهش را ثبت کرد تا روبروی این نماد در پایان معاملات امروز منفی ۱.۲ درصد ثبت شود.

تعداد معاملات پالایش یکم امروز ۱۸ هزار و ۱۱۹ معامله در حجم ۱۲ میلیون و ۱۹۵ هزار بود که ارزشی معادل ۸۴۸ میلیارد و ۷۴۷ میلیون ریال داشت. این نماد امروز در بازه قیمتی ۶۹,۳۳۰ ریال تا ۷۰,۴۱۰ ریال معامله شد.

حقیقی های این نماد امروز ۱۱ میلیون و ۸۲۷ هزار برگه سهم را خریداری کردند و در طرف دیگر نیز ۱۲ میلیون و ۸۰ هزار برگه سهم را فروختند. حقوقی های صندوق پالایشی یکم نیز امروز ۳۶۷ هزار و ۸۹۲ برگه سهم را به سبد خود اضافه کردند و در مقابل نیز ۱۱۵ هزار برگه سهم را به فروش گذاشتند.

صف خرید و فروش این نماد نیز امروز متعادل بود. با احتساب ۵۰۰ سهم از این نماد ارزش پالایش یکم ۱۰ مرداد ۱۴۰۰ با قیمت پایانی ۶۹ هزار و ۶۰۰ ریال به ۳۴ میلیون و ۸۰۰ هزار ریال رسید که نسبت به روز قبل ۳۶۰ هزار ریال کاهش را نشان می دهد

ارزش پالایش یکم 10 مرداد 1400

 

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا