تاریخ انتشار این مطلب 1399/11/25 - 10:27:19

ارزش پالایش یکم ۲۵ بهمن ۹۹

به گزارش رصد روز ، تمام نماد‌های مجاز معاملاتی صندوق پالایش یکم ۲۵ بهمن ۹۹  امروز در پایان معاملات با افزایش قیمت مواجه شدند و تا امروز این صندوق ضرر صاحبان اولیه این واحد‌ها را جبران نموده و قیمت پایانی هر واحد آن در ۱۰ هزار تومان بسته شد. ارزش پالایش یکم ۲۵ بهمن ۹۹ خیز مناسبی برای صعود داشت و این موضوع بدون شک در افزایش تقاضا و تغییراتی است که ظرف چند روز گذشته در بازار بورس گرفته شد.
امروز نماد شبریز (پالایش نفت تبریز) و شتران (شرکت پالایش نفت تهران) رشد ۵.۹۴ درصدی و شبندر (شرکت پالایش نفت بندر عباس) رشد ۵.۹۶ درصدی و شپنا (پالایش نفت اصفهان) ۵.۹۸ رشد را تجربه کردند.

 

 

ارزش پالایش یکم ۲۵ بهمن ماه ۹۹ 

امروز شنبه ۲۵ بهمن ۹۹ معاملات سهم پالایش قیمت پایانی هر واحد از پالایش یکم با رشد ۷.۷۵ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۱۰ هزار و ۷۸ تومان معامله شد تا ارزش ۵۰۰ واحد از دومین ETF دولتی به ۵ میلیون و ۳۹ هزار تومان افزایش پیدا کند. البته در معاملات روز جاری آخرین قیمت معامله شده برای هر واحد از پالایش یکم با افزایش ۱۰ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۱۰ هزار و ۲۸۸ تومان معامله شد.
این در حالی است که هر واحد از این صندوق به متقاضیان به قیمت ۱۰ هزار تومان و در مجموع ۵۰۰ واحد از آن به قیمت ۵ میلیون تومان فروخته شده بود.

ارزش پالایشی یکم ۲۵ بهمن ۹۹

ارزش پالایشی یکم در یکماه گذشته:

ارزش پالایشی یکم ۲۵ بهمن ۹۹

 

  چرا صنعت خودرو مهم است؟

 

 

نبض بورس 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا