از اجرای آزمایشی ارزیابی خسارت آنلاین در تهران تا ارائه ۵ محصول جدید بیمه ای

مدیرعامل بیمه البرز با حضور در مجتمع خدمات بیمه ای رضوی با اشاره به عزم راسخ بیمه البرز در راستای اجرای سیاست های توسعه محور اقتصادی دولت گفت: با راهبری بیمه البرز، دو شرکت بیمه ای مستقیم و اتکایی در سوریه تاسیس شده است که این مهم نشان از...

مدیرعامل بیمه البرز با حضور در مجتمع خدمات بیمه ای رضوی با اشاره به عزم راسخ بیمه البرز در راستای اجرای سیاست های توسعه محور اقتصادی دولت گفت: با راهبری بیمه البرز، دو شرکت بیمه ای مستقیم و اتکایی در سوریه تاسیس شده است که این مهم نشان از اراده بیمه البرز در تحقق دیپلماسی اقتصادی صنعت بیمه دارد.

به گزارش رصد روز، موسی رضایی حمایت همه جانبه ازشبکه و نمایندگان فروش را امری ضروری دانست و از طرح شوکا بعنوان ابزاری قدرتمند برای افزایش سهم بیمه های زندگی در پرتفوی شرکت نام برد که می تواند منافع شرکت و مشتری را توامان تامین نماید.

انجام اقدامات چشمگیر بمنظور هوشمند سازی کامل فرآیندهای صدور و پرداخت خسارت یکی دیگر از محورهای سخنان مدیرعامل بیمه البرز در جمع کارکنان مجتمع خدمات بیمه ای رضوی بود که اجرای آزمایشی ارزیابی خسارت آنلاین در پایتخت و توسعه نرم افزار بیمه خسارت درمان را از جمله این اقدامات برشمرد.

وی همچنین با ابراز امیدواری از مسیر درخشان پیش روی این شرکت و همت و همیت مدیران برای آینده آفرینی و ایجاد تحولات با محوریت حاکمیت داده در بیمه البرز از ارائه ۵ محصول جدید بیمه ای در آینده ای نزدیک خبر داد.

در پایان این دیدار صمیمانه از زحمات مجتبی قمری گل رئیس پیشین مجتمع خدمات بیمه ای رضوی قدردانی و مجید میرزائی بعنوان رئیس جدید این مجتمع معرفی شد.

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

مطالب مرتبط

آخرین اخبار