اسامی برندگان اولین دوره قرعه‌کشی طرح “ارمغان” بانک رفاه کارگران اعلام شد

اسامی برندگان اولین دوره قرعه‌کشی و منتخبان بخش وفاداری طرح “ارمغان” بانک رفاه کارگران ویژه خرداد ماه ۱۴۰۲ اعلام شد. به گزارشرصد روز، به نقل از روابط عمومی بانک رفاه کارگران، با برگزاری اولین دوره قرعه‌کشی جشنواره طرح “ا...

اسامی برندگان اولین دوره قرعه‌کشی و منتخبان بخش وفاداری طرح “ارمغان” بانک رفاه کارگران ویژه خرداد ماه ۱۴۰۲ اعلام شد.

به گزارشرصد روز، به نقل از روابط عمومی بانک رفاه کارگران، با برگزاری اولین دوره قرعه‌کشی جشنواره طرح “ارمغان”، برندگان در دو گروه مستمری‌بگیران سازمان تأمین اجتماعی و پذیرندگان پایانه‌های فروشگاهی و درگاه‌های اینترنتی بانک رفاه تعیین و همچنین با محاسبه امتیازات بخش پاداش وفاداری این طرح، مستمری‌بگیران منتخب دارای بالاترین امتیاز وفاداری مشخص شدند.

در این جشنواره، بیش از ۲۷۰۰ نفر از مستمری‌بگیران سازمان تأمین اجتماعی که حقوق خود را از بانک رفاه دریافت می‌کنند، به قید قرعه برنده جوایز نقدی معادل مبلغ خرید خود شدند. همچنین به بیش از ۱۲۰۰ پذیرنده منتخب پایانه‌های فروشگاهی(POS) و درگاه‌های پرداخت اینترنتی(IPG) بانک رفاه، جوایز نقدی معادل مجموع تراکنش‌های مستمری‌بگیران برنده اهدا شد.

در بخش “پاداش وفاداری” نیز، به ۱۴۰۰ نفر از مستمری‌بگیرانی که با ایجاد میانگین حساب، افزایش میزان آن و همچنین انجام تراکنش‌های خرید بر روی پایانه‌های فروشگاهی(POS) و درگاه‌های پرداخت اینترنتی(IPG) این بانک، بیشترین امتیازات وفاداری را کسب کرده‌اند، بسته تشویقی شامل تسهیلات ارزان‌قیمت، بن‌کارت‌های رفاهی و بیمه‌ای اعطا می‌شود.

شایان ذکر است، طرح ارمغان در دو بخش جشنواره و اعطای پاداش وفاداری برگزار می‌شود و تمامی مستمری‌بگیران سازمان تأمین اجتماعی که حساب حقوق آنها نزد بانک رفاه کارگران باشد (به شرط داشتن حداقل خرید به میزان ۱ میلیون ریال) و تمامی پذیرندگان حقیقی و حقوقی پایانه‌های فروشگاهی (POS) و درگاه‌های پرداخت اینترنتی (IPG) این بانک که پایانه‌های منصوب آنها متصل به حساب جاری یا کوتاه‌مدت باشد، جامعه هدف آن را تشکیل می‌دهند.

علاقه‌مندان بهره‌مندی از طرح ارمغان به ویژه مستمری‌بگیران سازمان تأمین اجتماعی و پذیرندگان پایانه‌های فروشگاهی (POS) و درگاه‌های پرداخت اینترنتی (IPG) در سراسر کشور می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر از این طرح و برخورداری از امتیازات، جوایز و پاداش‌های ارزشمند آن به شعب بانک رفاه در سراسر کشور مراجعه و یا با مرکز ارتباط با مشتریان این بانک به شماره ۸۵۲۵ -۰۲۱ تماس حاصل کنند.

برندگان اولین دوره قرعه‌کشی طرح “ارمغان” بانک رفاه کارگران

 

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

 

 

مطالب مرتبط

آخرین اخبار