استایل جدید الیکا ناصری در تئاتر جدیدش+ عکس

الیکا ناصری که نقش ابرا نامزد جاوید را سال ۱۴۰۰ در سریال یاغی بازی کرد، در حال حاضر ۲۲ ساله است.

به گزارش رصد روز،  الیکا ناصری که نقش ابرا نامزد جاوید را سال ۱۴۰۰ در سریال یاغی بازی کرد، در حال حاضر ۲۲ ساله است. در ادامه تصاویری از تیپ و چهره جدید الیکا ناصری را خواهید دید.

الیکا ناصری بازیگر، متولد دهه هشتاد می باشد و سریال یاغی نخستین نقش جدی و مهم او می باشد. وی قبل از این سابقه بازی در تئاتر را دارد و همین طور سال ۱۳۸۸ در فیلم میان ماندن و رفتن به کارگردانی بهروز شعیبی نقش اجرا کرده بود.

چکیده ای از بیوگرافی الیکا ناصری
نام : الیکا ناصری

تاریخ تولد: ۱۳۸۱

محل تولد: تهران

زمینه فعالیت : سینما ، تئاتر و تلویزیون

حرفه : بازیگر

سالهای فعالیت : از سال ۱۳۸۸

 

بیوگرافی الیکا ناصری
الیکا ناصری بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون ایران در سال ۱۳۸۱ در تهران به دنیا آمد، وی با بازی در سریال یاغی در نقش ابرا به شهرت رسید.

 

او یکی از بازیگران جوان و تازه کار سینما و تلویزیون ایرانی است که از کودکی وارد میدان هنر شده است. از خانواده و زندگی شخصی این بازیگر جوان اطلاعات دقیقی در دست نیست.

 

سوابق بازیگری الیکا ناصری
از کودکی و هنگامی که ۷ سال داشت، وارد عرصه بازیگری گردیده و برای نخستین بار جلوی دوربین بهروز شعیبی در فیلم میان ماندن و رفتن رفت. فیلمی که توانست به خوبی بازی قابل قبولی را در کنار بازیگرانی مثل ساعد سهیلی، جواد عزتی، محمود جعفری، فریبا جدیکار، رضا رادمنش، گلاره عباسی، مهدی باطبی، سجاد دیرمینا، مصطفی ساسانی و …به نمایش بگذارد.

 

هرچند این بازیگر جوان و تازه کار، کارنامه هنری چشمگیری ندارد، ولی می توان گفت که از استعدادهای درخشان در آینده سینما و تلویویون در ایران است، زیرا با توجه به تجربه اندکی که در بازیگری دارد، ولی در سریال یاغی در کنار طناز طباطبایی و پارسا پیروزفر و علی شادمان خیلی عالی ظاهر گردید.

 

ازدواج الیکا ناصری
وی هنوز مجرد است و ازدواج نکرده است.

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

مطالب مرتبط