استایل جدید سانیا سالاری/ تغییرات خانوم بازیگر طی ۶ سال+ عکس

سانیا سالاری که نقش ارغوان مشکات را سال ۹۷ در سریال دلدادگان بازی می کرد، اکنون ۳۵ ساله است.

به گزارش رصد روز، سانیا سالاری که نقش ارغوان مشکات را سال ۹۷ در سریال دلدادگان بازی می کرد، اکنون ۳۵ ساله است. در ادامه تصاویری جدید از تغییر تیپ و چهره سانیا سالاری را بعد ۶ سال از ایفای این نقش مشاهده خواهید کرد.

سانیا سالاری بازیگر سینما و تلویزیون متولد ۲۰ تیر ۱۳۶۸ در بوشهر است. پدر مرحومش (وکیل) و اهل بیرجند و مادرش اهل آبادان بوده و پدر مادرش سوریه ای و مادربزرگش لبنانی می باشد

خانواده سانیا سالاری
سانیا سالاری تنها یک خواهر دارد و تا ۲ سالگی بوشهر بودند، سپس به مشهد نقل مکان کردند و نزدیک به ۱۲ سال در این شهر زندگی کردند سپس به گرگان رفتند تا اینکه سانیا سالاری دانشگاه قبول شد وبه تهران آمد.

 

تحصیلات سانیا سالاری
خانم بازیگر فارغ التحصیل لیسانس رشته تدوین سینما می باشد.

همسر سانیا سالاری
سانیا سالاری تاکنون ازدواج نکرده و مجرد می باشد و عکسهای منتشر شده با عنوان همسر سانیا سالاری، صحت ندارند.

 

ورود سانیا سالاری به عرصه هنر
سانیا سالاری بعد از فارغ التحصیل سال ۱۳۹۲ وارد کلاس های بازیگری مهتاب نصیرپور شد و سپس در کارگاه هنری محمد رحمانیان هم شرکت کرد.

حضور سانیا سالاری در نمایش های تئاتر
سانیا سالاری کار خود را با حضور در تئاتر آغاز ودر نمایش هایی چون مجلس ضربت خوردن، نام تمام مادران، فیلم تئاتر آینه های روبرو، لیلا و چند مسافر اثری از محمد رحمانیان حضور یافت.

او در نمایش مجلس ضربت زدن به کارگردانی بهرام بیضایی یکی از سخت ترین نقش های زندگی اش را ایفا کرد و در قالب دو شخصیت نویسنده و قطام جلوی دوربین رفت و با وجود اینکه اولین تجربه بازیگری اش بود به خوبی توانست از عهده این نقش برآید.

 

بازی های تئاتر سانیا سالاری مورد توجه منوچهرهادی قرار گرفت و با دعوت این کارگردان در سال ۱۳۹۶ بازی در سریال «دلدادگان» در نقش ارغوان را تجربه کرد. سانیا سالاری درباره همکاری با آقای منوچهر هادی در پیج شخصی خود نوشت:

چه چیز ها که از شما آموختم جناب هادی عزیز.

جز انسانیت و مهربانی و صبوری و بزرگواری از شما ندیم.

سپاسگزارم که به خاطر اعتمادی که به من کردید و هر لحظه خدواند را شاکرم که در کنارتان بودم.

تا همیشه قدران منت دار شما خواهم بود.

سانیا سالاری با بازی در سریال دلدادگان شناخته شده و به شهرت رسیده است. سریال دلدادگان ساخته منوچهر هادی یک ملودرام خانوادگی است که در دو فصل گذشته و حال، داستان رویارویی دو خانواده را نشان می دهد که قربانیانش، فرزندان آن خانواده ها هستند. آدم های این قصه زندگی محلی و همسایگی کنار هم دارند و بحث مبارزه با اعتیاد و فساد اقتصادی هم از رگه های داستان این سریال است. سریال دلدادگان قبل از این به نام پا های بیقرار معروف شده بود.

 

سانیا سالاری بازیگر نقش ارغوان در سریال پاهای بیقرار ( دلدادگان) با سامان صفاری بازیگر نقش امیر همبازی بود، سانیا سالاری و سامان صفاری هر دو از بازیگران جوان و خوش آتیه ایران هستند که با درخشش در سریال دلدادگان توانستد محبوبیت خود را دوچندان کنند.

سامان صفاری بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان متولد ۳۰ شهریورماه سال ۱۳۶۶ در خانواده ای هنرمند است،برادرانشان ابوالفضل و اشکان از فیلمنامه نویسان و تهیه کننده کشورمان هستند. سامان صفاری ازدواج نکرده و مجرد است. سریال سقوط آزاد در سال ۹۰ اولین تجربه جدی بازیگری سامان صفاری در تلویزیون بود.دلدادگان، شیار ۱۴۳، سامورایی در برلین، پارادیس، بی سایه، شهربانو، خانه امن، دومینو و… از آثاری هستند که سامان صفاری در آنها بازی کرده است.

فیلم نمایش خانگی سانیا سالاری
گیسو:منوچهر هادی، ۱۴۰۰
سانیا سالاری در تئاتر
نمایش نام تمام مادران
نمایش مطرب عشق
فیلم تئاتر آینده های رو به رو
نمایش ترانه های قدیمی
پیکان جوانان
لیلا و چند مسافر

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

مطالب مرتبط