استوری جالب محسن تنابنده درباره برگزیدگان کنکور+ عکس

به گزارش رصد روز،  محسن تنابنده به این خبر که برگزیدگان کنکور به غیر از یک نفر، همه در مدارس نیمه‌دولتی و غیرانتفاعی درس خوانده‌اند، واکنش نشان داد.   بیوگرافی محسن تنابنده محسن تنابنده بازیگر، کارگردان و نویسنده ایرانی سینما، تئاتر ...

به گزارش رصد روز،  محسن تنابنده به این خبر که برگزیدگان کنکور به غیر از یک نفر، همه در مدارس نیمه‌دولتی و غیرانتفاعی درس خوانده‌اند، واکنش نشان داد.

 

استوری جالب محسن تنابنده درباره برگزیدگان کنکور+ عکس

بیوگرافی محسن تنابنده

محسن تنابنده بازیگر، کارگردان و نویسنده ایرانی سینما، تئاتر و تلویزیون متولد ۲۶ فروردین ۱۳۵۴ در تهران است. محسن تنابنده در جشنواره‌های داخلی و خارجی موفق به کسب جوایز مختلفی شده ‌است. وی در سال های ۱۳۸۸ و ۱۳۹۵ سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد را از جشنواره فیلم فجر دریافت کرد و در سال ۱۳۸۶ برای بازی در فیلم استشهادی برای خدا، برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد جشنواره فیلم فجر شد.

نقش آفرینی محسن تنابنده در سریال هایی همچون پایتخت و شاهگوش در ذهن‌ها ماندگار شده است. وی در فیلم محمد رسول‌الله نقش ساموئل یهودی را بازی کرده که بیشتر دیالوگ‌ها را با زبان عبری بیان می ‌کند. از جمله آثار سینمایی محسن تنابنده در مقام کارگردان می توان به عناوینی همچون گینس و قسم اشاره کرد. وی در برنامه همرفیق نیز به عنوان مهمان حضور داشته است.

محسن تنابنده سابقه بازیگری در آثاری همچون قهرمان، زمانی برای دوست داشتن، چند کیلو خرما برای مراسم تدفین، شکستن همزمان بیست استخوان، فراری، سن پطرزبورگ و هفت دقیقه تا پاییز را در کارنامه هنری خود دارد.

 

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

 

مطالب مرتبط