استوری ژیلا صادقی برای همدردی با مادر شهید رئیسی+ عکس

استوری ژیلا صادقی، مجری صداوسیما در واکنش به ویدئوی وایرال‌شده از مادر ابراهیم رئیسی مورد توجه قرار گرفته است.

به گزارش رصد روز، استوری ژیلا صادقی، مجری صداوسیما در واکنش به ویدئوی وایرال‌شده از مادر ابراهیم رئیسی مورد توجه قرار گرفته است.

ژیلا صادقی (زاده ۲۲ شهریور ۱۳۵۲ در تهران) مجری تلویزیونی و بازیگر سینما و تلویزیون است. او دانش‌آموخته رشته گرافیک از دانشگاه آزاد اسلامی است. وی قبل از آغاز گویندگی در واحد دوبلاژ، در آموزش و پرورش تدریس می‌کرد.

ژیلا صادقی نیارکی (زادهٔ ۲۲ شهریور ۱۳۵۲) مجری تلویزیونی و بازیگر ایرانی-آمریکایی است.او یک مجری پرحاشیه شناخته می‌شود.

زندگی‌
ژیلا صادقی نیارکی در ۲۲ شهریور ۱۳۵۲ در تهران زاده شد. او دانش‌آموخته رشته گرافیک از دانشگاه آزاد اسلامی است. وی پیش از گویندگی در واحد دوبلاژ، در آموزش و پرورش تدریس می‌کرد و در سال ۱۳۷۰ در آزمون تلویزیون قبول شد. اما پس از وقفه‌ای، از سال ۱۳۷۸ به عنوان مجری خبر در شبکه یک مقابل دوربین رفت و در طول این سال‌ها بازی در چند مجموعه تلویزیونی و فیلم را نیز تجربه کرد.

وی از نخستین مجریان زن ایرانی بود که وارد تلویزیون شد. رسانه‌ها بازگشت او را قدمی مثبت در رونق گرفتن دوباره تلویزیون توصیف کردند.او سبک متفاوتی در اجرا دارد و به پوشیدن لباس‌های رنگی و اجرای پرحرارت با حرکت زیاد دستان و راه رفتن در استودیو شناخته می‌شود. ژیلا صادقی در تلویزیون با مانتو و روسری‌های رنگی و در جاهای لازم با چادر برنامه اجرا می‌کند.

صادقی پس از چهار سال دوری از تلویزیون، ۲۶ دی ۱۴۰۲ به تلویزیون برگشت و به‌خاطر پوششی که به تن داشت و حرف‌های جنجالی‌اش دربارهٔ رضا پهلوی با واکنش‌های فراوانی روبه‌رو شد.

صادقی از سال ۱۳۹۳ آموزشگاهی برای آموزش فن بیان راه‌ انداخته است.

حاشیه‌ها
صادقی نزدیک به سه سال به دلیل اختلاف سلیقه با مدیران تلویزیون برنامه اجرا نمی‌کرد و در خارج ایران از جمله آمریکا زندگی می‌کرد. او در سال ۱۴۰۳ اعلام کرد شهروند آمریکاست.

او همچنین از آزاده نامداری به دلیل علنی کردن موضوع کتک خوردن از همسرش فرزاد حسنی انتقاد کرد.

ژیلا صادقی مجری معروف زن صدا و سیما همزمان با تدریس در سال ۱۳۷۱ در آزمون گویندگی پذیرفته شد و تدریس را ترک کرد و وارد سازمان صدا و سیما شد. او کار خود را با گویندگی در واحد دوبلاژ آغاز کرد. او در مورد حرفه گویندگی عنوان نموده که ابتدا باید عشق و علاقه خود را نشان داد و بامخاطب ارتباط تنگاتنگ نمود، گوینده خوب گوینده ای است که هم شنوایی خوبی داشته و هم دارای اعتماد به نفس فراوان و تمرکز زیاد باشد.

اجرا و شروع مجری گری ژیلا صادقی
ژیلا صادقی از سال ۱۳۷۸ به عنوان مجری مقابل دوربین رفت و او تا کنون اجراهای قابل قبولی را در شبکه های مختلف تلویزیون داشته است. او کار اجرا و گویندگی را با گروه سیاسی شبکه چهار آغاز و سپس در شبکه خبر، اول و شبکه دو در گروه تاریخ و معارف حضور داشت.

شهرت ژیلا صادقی
ژیلا صادقی از مجریان خوش سر و زبانی است که اجرای برنامه های مختلفی را بر عهده داشته اما سال ۱۳۸۲ توانست با اجرای برنامه «بیدار شو آفتاب» سبکی نو در اجرای برنامه را پدید آورد و با اجرای خانه فیروزه ای، خانه مهر، خانه من خانه تو و برنامه خانوادگی به شهرت دست یافت.

جنجال در اجرا
ژیلا صادقی مجری صدا و سیما بعد از ۴ سال دوباره به قاب تلویزیون بازگشت و با انتقادات زیادی در مورد پوشش خود در برنامه سلام صبح بخیر روبرو شد و عکس های از او با کت سفید و روسری رنگی در فضای مجازی وایرال شد البته این اولین بار نیست که ژیلا صادقی به اجرای برنامه تلویزیونی با تیپ متفاوت پرداخته بلکه پیش از این نیز نوع پوشش او در برنامه‌های دیگر جنجالی شده بود.

بازیگری ژیلا صادقی
ژیلا صادقی بازی در چند مجموعه تلویزیونی و فیلم را هم تجربه کرده است. در سریال های هزاران چشم، آینه عشق که به عنوان بهترین بازیگر خانواده انتخاب شد، بادهای موسمی که بهترین بازیگر جشنواره استانی شد و دردسرهای طلایی که از جمله کارهای او در تلویزیون است، اما فیلم های خیلی دور خیلی نزدیک، بی همتا و به خاطر سوگند از جمله کارهای سینمایی او بود…

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

مطالب مرتبط