اشک های بی امان رامین رضاییان+ تصاویر

به گزارش رصد روز، رامین رضاییان از شدت ناراحتی بابت شکست نمی توانست روی پاهای خود بایستد. در میان اشک ها و حسرت های بازیکنان تیم ملی بعد از به صدا در آمدن سوت پایان مسابقه با آمریکا ، حالات ناخودآگاه رامین رضاییان از چشم عکاسان دور نماند....

به گزارش رصد روز، رامین رضاییان از شدت ناراحتی بابت شکست نمی توانست روی پاهای خود بایستد.

در میان اشک ها و حسرت های بازیکنان تیم ملی بعد از به صدا در آمدن سوت پایان مسابقه با آمریکا ، حالات ناخودآگاه رامین رضاییان از چشم عکاسان دور نماند.

مدافع راست ایران که گل دوم تیم ملی مقابل ولز به ثمر رسانده بود، در بازی با آمریکا نیز تلاش زیادی انجام داد تا شاید با ارسال های دقیق خود چاره ساز شود و پاس گل برای ایران بسازد اما در نهایت موفق نشد. رامین بعد از پایان مسابقه از فرط ناراحتی نمی دانست باید چه کاری انجام بدهد.

اشک‌های جانگداز «رامین رضاییان» بعد از باخت

رضاییان که اشک‌هایش بند نمی‌آمد، با دلداری برخی از بازیکنان تیم ملی مثل وحید امیری مواجه شد. او ثانیه هایی دست ها را روی زانو گذاشت و ناراحتی اش را ابراز کرد اما آنقدر اندوه داشت که ناخودآگاه روی زمین چمن ورزشگاه الثمامه افتاد و به گریه کردن ادامه داد. البته که گریه های رامین و سایر اعضای تیم ملی تاثیری در شرایط ایراد نداشت و بی فایده بود.

اشک‌های جانگداز «رامین رضاییان» بعد از باخت

اشک‌های جانگداز «رامین رضاییان» بعد از باخت

اشک‌های جانگداز «رامین رضاییان» بعد از باخت

 

 

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

 

مطالب مرتبط

آخرین اخبار