حجت الاسلام آقامیری در جمع شهروندان منطقه 17 عنوان کرد؛

اضافه شدن ۱۴۰۰ دستگاه اتوبوس به شهر تهران تا پایان سال

آقامیری در ملاقات مردمی با شهروندان منطقه ۱۷، گفت: شهرداری تهران و شورای شهر تهران برنامه ریزی های مناسب را جهت گسترش حمل و نقل عمومی در سطح شهر تهران انجام داده است و تا پایان سال ۱۴۰۰ دستگاه اتوبوس به شهر تهران اضافه خواهد شد.

به گزارش رصد روز، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر تهران، سی امین مجمع مشورتی و تخصصی محلات شهر تهران با حضور حجت الاسلام سید محمد آقامیری عضو شورای اسلامی شهر تهران، رضا سیفی شهردار منطقه ۱۷، جمعی از معتمدین و ذی نفعان اجتماعی منطقه، معاونین و شهرداران نواحی در سالن اجتماعات دفتر شهردار برگزار شد.

پس از این جلسه و بحث و گفت و گوها و نظرات کارشناسی که انجام شد، حجت الاسلام آقامیری به همراه سیفی و معاونین به مسجد المهدی واقع در محله باغ خزانه رفتند که این دیدار مردمی، یکصد و بیست و هشتمین ملاقات مردمی آقامیری با شهروندان مناطق مختلف شهر تهران بود.
طی این ملاقات، شهروندان مشکلات و مسائل خود را با این عضو شورای اسلامی شهر تهران، شهردار منطقه و معاونین و برخی سازمان های خدمت رسان منطقه مطرح کردند و دستورات پیگیری آنها و اقدامات لازم در خصوص رفع مسائل مطرح شده، انجام شد.

حجت الاسلام آقامیری در خصوص این دیدار، گفت: به همراه شهردار منطقه ۱۷، سرکلانتری منطقه، عزیزانمان در اداره آب، برق و گاز منطقه در مسجد المهدی در خدمت مردم بودیم. طبق روال همیشگی این دیدارهای مردمی، مردم بعد از اقامه نماز مشکلات خود را مطرح کردند که بخشی از آنها به مسائل خدمات شهری مربوط می شد.

عضو شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه برخی از مسائل مطرح شده، در خصوص حمل و نقل عمومی بود، تصریح کرد: شهرداری تهران و شورای شهر تهران بر اساس سیاست گذاری انجام داده، دقیقاً این مشکل را به خوبی تشخیص داده و برنامه ریزی های مناسب را جهت گسترش حمل و نقل عمومی در سطح شهر تهران انجام داده است.

وی با اشاره به موضوع حمل و نقل عمومی در منطقه ۱۷، اظهار کرد: در این منطقه بحث ایستگاه های اتوبوس و کمبود اتوبوس مطرح است که با برنامه ریزی خوبی که در شهرداری تهران انجام گرفته و خریدهای خوبی که از شرکت های داخلی برای خرید اتوبوس انجام گرفته، ان شالله به مرور زمان و طی مدت یک سال این مشکل برطرف می شود.

آقامیری گفت: با شرکت هایی که در خصوص خرید اتوبوس قرارداد بسته شده و از مهرماه تحویل اتوبوس ها شروع شده و حدوداً تا خرداد یا شهریور سال آینده با برنامه ریزی مناسبی که در خصوص ناوگان اتوبوسرانی انجام شده است؛ اتفاق خوبی خواهد افتد. نکته قابل ذکر این است که اتوبوس های نو که تحویل داه می شوند به صورت عادلانه در تمام مناطق شهرداری تهران و محلات سطح شهر تهران توزیع می شود.

عضو شورای اسلامی شهر تهران در ادامه، تصریح کرد: مسائل دیگری مثل شهرسازی در این ملاقات مردمی مطرح شد که معاون مربوط به آن پاسخ های لازم را ارائه کرد، در خصوص خدمات شهری نیز مسائلی مطرح شد که تذکرات لازم داده شد.

وی با اشاره به بحث اجرای آسفالت در سطح محلات منطقه ۱۷، تصریح کرد: اتفاق خوبی که سال گذشته در این منطقه افتاد، بحث اجرای آسفالت در سطح محلات بود که معادل ۹ سال اجرای آسفالت در سطح این منطقه بوده است و امید است این کار در حجم دو برابری امسال ادامه پیدا کند و طبق تقاضای مردم و اولویت بندی های لازم، اتفاق خوب دیگری رقم بخورد.

آقامیری در پایان خاطرنشان کرد: پیگیر مشکلات مردم هستیم و از طریق همین مشکلات مطرح شده از سوی مردم است که می توان نقشه راهی برای خدمت رسانی خوب به مردم داشته باشیم.

 

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید 

مطالب مرتبط