اعطای بیش از ۸۶ هزار میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه از سوی بانک تجارت

image_pdfimage_print

به گزارش رصد روز به نقل از روابط عمومی بانک تجارت، در راستای عمل به مسئولیت اجتماعی، حمایت از اقشار آسیب پذیر و تسهیل شرایط ازدواج جوانان، این بانک اعطای تسهیلات قرض الحسنه را در اولویت های خود قرار داده و بر این اساس شعب بانک تجارت در سال ۹۹ به ۳۶ هزار و ۸۹۰زوج تسهیلات قرض الحسنه ازدواج پرداخت کرده اند که مجموع تسهیلات اعطایی بانک در این بخش به۴۶ میلیارد و ۶۵۷ میلیون ریال بالغ می شود.

بانک تجارت همچنین در این مدت بیش از ۲۷ میلیارد ریال تسهیلات کرونا به اقشار و اصناف آسیب دیده در اثر شیوع ویروس کرونا اعطا کرده است.

این بانک همچنین در سال گذشته در تداوم اقدامات انجام شده در زمینه عمل به مسئولیت های اجتماعی با رویکرد حمایت از اقشار محروم و آسیب پذیر تعداد ۵۳۰۰ فقره تسهیلات قرض الحسنه به معرفی شدگان و زندانیان نیازمند کمیته امداد امام خمینی،سازمان بهزیستی و ستاد دیه پرداخت کرده است.

از دیگر اقدامات بانک تجارت در مدت زمان اشاره شده در بخش های مختلف می توان به پرداخت ۱۵ هزار فقره تسهیلات مسکن روستایی،۱۳هزار فقره تسهیلات به اقشار خاص بنیاد شهید،بیش از ۴هزار فقره تسهیلات ودیعه مسکن به مسکن سپاه و ناجا،۲هزارفقره تسهیلات قرض الحسنه به نیروگاه خورشیدی، هزار فقره تسهیلات به بیماران صعب العلاج سرطانی و زوج های نابارور و تسهیلات قرض الحسنه به ریاست جمهوری و حمام های روستایی اشاره کرد.

این بانک در اعطای تسهیلات قرض الحسنه ازدواج به زوجهای جوان درپایان اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۰نیز عملکرد شاخصی داشته و دراین بازه زمانی به ۵۸۸۹نفر از زوجهای جوان تسهیلات قرض الحسنه ازدواج پرداخت کرده و تعداد۱۸۸۴۸ نفر هم در نوبت دریافت این تسهیلات هستند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا