اعلام ممنوعیت ها و محدودیت های ترافیکی راهپیمایی ۲۲ بهمن

image_pdfimage_print

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ محدودیت‌ها و ممنوعیت‌های ترافیکی ویژه راهپیمایی ۲۲ بهمن در تهران را اعلام کرد.

به گزارش رصد روز، سردار محمدحسین حمیدی صبح امروز با حضور در جمع خبرنگاران با اشاره به محدودیت‌ها، ممنوعیت‌ها و مجموع تمهیدات ترافیکی اتخاذ شده برای راهپیمایی ۲۲ بهمن در تهران، گفت: برابر تصمیمات اتخاذ شده ممنوعیت‌های ترافیکی طی دو مرحله در مسیر‌های راهپیمایی و منتهی به میدان آزادی اجرا خواهد شد. بر این اساس مرحله اول محدودیت‌ها از ساعت ۲۲ روز جمعه ۲۱ بهمن ماه اجرا خواهد شد و از محدوده ضلع شمال غربی میدان آزادی حد فاصل خیابان محمدعلی جناح تا جاده مخصوص مسیر شرق به غرب خیابان آزادی از ابتدای خیابان شهید برادران عزیزی به سمت غرب، مسیر غرب به شرق جاده مخصوص از ابتدای راستگرد مخصوص به سمت آیت الله سعیدی و میدان و بزرگراه محمدعلی جناح به سمت جنوب از خیابان دانش همچنین در رینگ خارجی ضلع جنوب میدان آزادی به سمت رینگ داخل نیز ممنوعیت تردد وجود دارد.

آغاز محدودیت‌های ترافیکی اصلی راهپیمایی از هفت صبح ۲۲ بهمن

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با بیان اینکه مرحله دوم محدودیت‌ها و به عبارتی ممنوعیت‌های اصلی تردد از ساعت هفت صبح روز ۲۲ بهمن ماه آغاز شده و تا پایان مراسم و تخلیه کامل جمعیت ادامه خواهد داشت، ادامه داد: از خیابان آزادی حد فاصل میدان آزادی تا میدان انقلاب و در ادامه میدان انقلاب تا میدان فردوسی و در صورت نیاز از میدان فردوسی تا میدان امام حسین (ع) ممنوعیت تردد اعمال شده است. در بزرگراه محمدعلی جناح نیز ممنوعیت تردد از فلکه دوم صادقیه تا میدان آزادی است. همچنین در بخش جنوبی میدان نیز از میدان فتح تا میدان آزادی ممنوعیت تردد اعمال شده است.

وی با اشاره به دیگر ممنوعیت‌های تردد گفت: تمامی خروجی‌های بزرگراه شیخ فضل الله نوری به بزرگراه جناح در طول برگزاری راهپیمایی مسدود است. همچنین مسیر جنوب به شمال بزرگراه نواب در قسمت بالای تونل از میدان جمهوری تا خیابان آزادی و در قسمت شمالی از میدان توحید تا خیابان آزادی با ممنوعیت تردد خودرو‌های سواری همراه خواهد بود.

سردار حمیدی افزود: در بزرگراه یادگار امام در خیابان تیموری تا دوربرگردان ضلع جنوب به سمت خیابان آزادی، خیابان برادران رحمانی از میدان رحمانی تا جاده مخصوص، خیابان‌های اکبری، حبیب اللهی، بلوار برادران عزیزی از آخرین تقاطع به سمت جنوب تا خیابان آزادی نیز مسدود است و خودرو‌های سواری اجازه تردد در آن را ندارند.

وی به محدودیت‌های ترافیکی هسته مرکزی شهر نیز اشاره کرد و گفت: خیابان کارگر از خیابان جمهوری تا بلوار کشاورز، خیابان‌های فردوسی و سپهبد قرنی از خیابان‌های جمهوری تا سمیه، خیابان ولیعصر حدفاصل جمهوری تا طالقانی نیز دارای ممنوعیت تردد خواهد بود.

رییس پلیس راهور تهران بزرگ افزود: در مجموع خیابان‌های عمود بر خیابان‌های انقلاب و آزادی در شمال و جنوب این خیابان‌ها شامل جمالزاده، نوفلاح، اوستا، اسکندری، خوش، رودکی، جیحون، فرصت شیرازی، دکتر غریب، نیایش، قدس، فلسطین، ۱۶ آذر، ۱۲ فروردین، دانشگاه، فخر رازی، ابوریحان و … در طول برگزاری راهپیمایی ۲۲ بهمن با ممنوعیت تردد خودرو‌های سواری روبرو هستند.

وی با بیان اینکه یک سری ممنوعیت‌های توقف نیز در این محدوده اعمال شده است، اظهار کرد: این محدودیت‌ها نیز از ساعت ۲۲ روز جمعه ۲۱ بهمن ماه آغاز شده و بر این اساس توقف در مسیر شرق به غرب خیابان آزادی از ابتدای خیابان شهید برادران عزیزی به سمت غرب، مسیر غرب به شرق جاده مخصوص از ابتدای راستگرد مخصوص به سمت بزرگراه آیت الله سعیدی، بزرگراه جناح از خیابان دانش به سمت جنوب و رینگ خارجی میدان آزادی به سمت داخل ممنوع خواهد بود.

 

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا