گامی دیگر از بانک تجارت در راستای عمل به مسئولیت‌های اجتماعی؛
افتتاح مدرسه “امید تجارت “در روستای ارکان بجنورد

image_pdfimage_print

به گزارش رصد روز، به نقل از روابط‌عمومی بانک تجارت، عضو هیئت مدیره بانک تجارت در این مراسم با اشاره به اینکه دانش‌آموزان، امید مردم ایران برای ساختن فردایی بهتر هستند گفت: تمام مسئولان و همه ما از پشت همین صندلی‌های مدارس شروع کرده‌ایم و هر اندازه فضای مدرسه و آموزش با صفا و صمیمیت و با پشتوانه دانشی و تربیتی بهتری عجین شود، مسئولین آینده کشور ما داناتر و دانشمندتر تربیت شده و موجب رشد و اعتلای کشور می‌شوند.

حسن کیایی با تاکید بر اهمیت ایفای مسئولیت‌های اجتماعی بانک، تصریح کرد: نگاه ما در بانک تجارت نگاهی بلندمدت بوده و تلاش داریم دانش‌آموزان که آینده‌سازان کشور هستند در یک محیط خوب و شایسته تربیت شده و توسعه امکانات آموزشی و پرورشی در مناطق محروم و کم برخودار کشور در اولویت قرار گیرد.

وی با تاکید بر اینکه امیدواریم مجموعه‌ای که امروز تحت عنوان مدرسه امید تجارت افتتاح می‌شود، در آینده مدیران، کارآفرینان و آینده‌سازان موفقی را تحویل جامعه دهد، افزود: بانک تجارت آمادگی دارد ساخت آموزشگاه شش کلاسه در این استان را در برنامه‌های آتی خود قرار دهد.

محمد وحیدی نماینده شهرستان بجنورد در مجلس شورای اسلامی هم در این مراسم با تقدیر از عملکرد بانک تجارت گفت: همه سازمان‌ها در جهت رفع محرومیت‌زدایی از چهره استان باید گام بردارند و در این زمینه از هیچ تلاشی دریغ نکنند.

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا