افزایش حقوق و پرداخت علی الحساب بازنگری طرح طبقه بندی مشاغل

image_pdfimage_print

به گزارش رصد روز، پیرو درخواست های صنفی همکاران در خصوص افزایش حقوق و مزایا، جلسات متعدد با حضور مسئولین سازمان تأمین اجتماعی، شستا، صدر تأمین و مدیران ذوب آهن اصفهان برگزار شد و در نهایت مدیرعامل محترم صدر تامین طی نامه ای به مدیرعامل شرکت موارد زیر را تکلیف کرد.

۱- بازنگری در طرح طبقه بندی مشاغل با هدف رعایت عدالت در پرداخت ها
۲- اصلاح نظام پرداخت تسهیلات به کارکنان با رویکرد توزیع عادلانه
۳- ارایه پیشنهاد در خصوص اصلاح مشاغل سخت و زیان آور با هماهنگی ادارات کل تامین اجتماعی و تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان با بهره گیری از نظرات خبرگان و کارشناسان
پیرو دستور صادر شده از مدیرعامل صدرتأمین، افزایش حقوق کارکنان ذوب آهن اصفهان با هدف بهره‌مندی حداکثری همکاران از مزایای آن در زمان اشتغال و بازنشستگی در قالب بازنگری طرح طبقه بندی مشاغل به منظور ترمیم حقوق کارکنان بویژه کارگران و افزایش سختی کار، بیماری زایی، زیان آور و… با اولویت کارکنان خط تولید انجام می شود . همچنین با توجه به بازه زمانی حدود ۳ ماه برای بازنگری طبقه بندی مشاغل، مصوب شد مبلغی به عنوان علی الحساب اصلاح طرح طبقه بندی مشاغل از اولین حقوق پرداختی به همکاران پرداخت گردد که تا زمان اجرای طرح طبقه بندی مشاغل ادامه می یابد . ضمن اینکه اقدامات اجرایی بازنگری طرح طبقه بندی مشاغل از روز چهارشنبه ۲ آذرماه آغاز شد و در کوتاه ترین زمان ممکن و با رعایت ضوابط قانونی، تصویب و اجرایی خواهد شد.
“روابط عمومی ذوب آهن اصفهان”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا