افزایش سرمایه شستا ثبت شد

به گزارش رصد روز ، آنگونه که در سایت کدال آماده است: «با عنایت به مجوز افزایش سرمایه به شماره مجوز DPM-IOP-99A-212 مورخ ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ بر اساس تصمیمات مجمع عمومی فوق‌العاده مورخ ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ افزایش سرمایۀ شرکت از مبلغ ۸۰,۰۰۰,۰۰۰ میلیون ریال به‌مبلغ ۱۴۲,۰۰۰,۰۰۰ میلیون ریال (از محل اندوخته مبلغ ۶۲۰۰۰۰۰۰ میلیون ریال) در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۱۳ در مرجع ثبت شرکت‌ها به ثبت رسیده است.»

افزایش سرمایه ۱۲۰۰ درصدی شستا

چندی پیش مدیر عامل «شستا» از افزایش سرمایه ۱۲۰۰ درصدی از محل تجدید ارزیابی دارایی‌ها خبر داده بود.

بازار سرمایه در روزهای پیش از اعلام این خبر، تحت تاثیر شایعه افزایش سرمایه «شستا» روند مثبتی را در پیش گرفته و این نماد معاملات صف خرید شده بود.

پس از آن رضوانی‌فر، مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی در آغار هفته دوم تیر گفته بود شستا بزرگترین افزایش سرمایه در تاریخ بورس را رقم می‌زند. مدیر عامل شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی(شستا) اعلام کرد: در خرداد ۹۹ سرمایه سه هزار و ۹۰۰ میلیارد تومانی را به هشت هزار میلیارد تومان رساندیم و در پایان سال ۹۹ نیز از محل انباشته به ۱۴ هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان سرمایه رسیدیم.

او گفت: اما یک افزایش سرمایه ۱۲۰۰ درصدی از محل تجدید ارزیابی دارایی‌ها را در دستور کار داریم که رکورد افزایش سرمایه تاریخ بورس را خواهد شکست.

  پیش بینی بورس فردا 3 آبان 1400

 

 

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

 

 

 

تجارت نیوز

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا