مدیرعامل بانک سینا در همایش سراسری واحدهای ارزی:

افزایش سهم بازار ارزی بانک سینا از اصلی‌ترین اهداف سال آتی است

مدیرعامل بانک سینا گفت: یکی از اصلی‌ترین اهداف بانک سینا در سال ۱۴۰۳، افزایش سهم بازار و درآمدهای ارزی است.

به گزارش رصد روز به نقل از روابط‌عمومی بانک سینا، غلامرضا فتحعلی، مدیرعامل بانک سینا در همایش واحدهای ارزی که با موضوع تبیین اهداف و سیاست‌های ارزی در راستای افزایش سهم بازار بانک در حوزه ارزی برگزار شد، ضمن تبیین اهم اقدامات این بانک در سال جاری، از پوشش ۱۴۵ درصدی بودجه سود بانک و رشد ۳۵ درصدی منابع بانک نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد.

فتحعلی با قدردانی از هم‌افزایی و همفکری تمامی واحدهای بانک سینا در پیشبرد مطلوب طرح راهبردی کسب‌وکار بانک در نخستین سال اجرای آن، تصریح کرد: تا پایان بهمن‌ماه سال جاری با تلاش بی‌وقفه در زمینه حل موانع با رویکرد ایجاد فرصت در حوزه ارزی، توانستیم درآمد قابل قبول ارزی کسب کنیم که این روند را در چارچوب طرح راهبردی کسب‌وکار با جدّیت در سال آینده نیز ادامه خواهیم داد.

مدیرعامل بانک سینا با اشاره به اهمیت جایگاه حوزه ارزی در منابع بانک گفت: باید در کنار فعالیت‌های ریالی، خدمات و فعالیت‌های ارزی هم توسعه یابد و با ارائه برنامه‌های عملیاتی، کسب درآمد بیشتری از محل خدمات ارزی به دست آوریم.

وی با اشاره به خدمات بانک در حوزه ارزی، سرعت‌بخشی به فعالیت‌های این حوزه را ضروری دانست و بر توسعه این خدمات با محوریت نقل و انتقال ارز و بهره‌گیری از ظرفیت‌های مطلوب صندوق توسعه ملی تأکید کرد.

فتحعلی در بخش دیگری از سخنانش گفت: بهره‌گیری از نیروی جوان و متخصص در امور ارزی و بین‌الملل، سطح عملکرد این حوزه را بهبود می‌بخشد و باید با انسجام گروهی و همکاری بیشتر واحدهای ارزی، سهم بیشتری از بازارهای مالی و اقتصادی کشور به دست آوریم تا بتوانیم به نتایج مطلوب‌تری در مسیر طرح تحول بانک برسیم.

گفتنی است همایش سراسری واحدهای ارزی باحضور رؤسا، معاونین، رؤسای دوایر و کاربران ارزی شعب و ستاد از تاریخ ۹ لغایت ۱۰ اسفندماه جاری در سالن اجتماعات بانک سینا در حال برگزاری است.

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

مطالب مرتبط