افزایش ۳۰ درصدی ترافیک تهران با بازگشایی مدارس

image_pdfimage_print

به گزارش رصد روز، رئیس پلیس راهور تهران بزرگ از افزایش ۲۵ تا ۳۰ درصدی ترافیک در معابر شهری خبر داد.

 سردار حمیدی صبح امروز در جلسه تمهیدات بازگشایی مدارس در مرکز کنترل ترافیک معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با بیان این‌که ترافیک صبحگاهی در ۱۴ فروردین‌ماه قابل پیش‌بینی بود چرا که با بازگشایی مراکز آموزشی و ادارات به صورت ۱۰۰ درصد حجم تردد در معابر شهر افزایش چشمگیر داشت، گفت: برآورد این است که ۲۵ تا ۳۰ درصد افزایش ترافیک در روزهای آینده خواهیم داشت.

وی با بیان این‌که پلیس با آمادگی ۱۰۰ درصد برای مدیریت ترافیک پای کار آمده، اظهار کرد: در روزهای آینده شرایط بهتر می‌شود چرا که در روزهای اول هماهنگی بین مدارس و والدین زمانبر است.

حمیدی با بیان این‌که شبکه معابر پایتخت پاسخگوی این حجم تردد نیست، گفت: از مردم می‌خواهیم که مدیریت شهری را در کنترل ترافیک کمک کنند و از همراهی فرزندانشان با وسیله شخصی تا دم در مدرسه خودداری کنند.

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ با بیان این‌که هنوز ترافیک به حجم خود نرسیده، اظهار کرد: بخشی از سفرهای نوروی هنوز باقی‌مانده و طبیعی است که در روزهای آینده ترافیک افزایش یابد؛ اما با توان ۱۰۰ درصد آمادگی داریم که با اضافه کردن نیرو از بخش‌های مختلف، ترافیک را مهار کنیم.

 

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا