اقامت یک شبه ۱۲۰ میلیون تومانی وزیر کار رئیسی در یک هتل در گرگان صحت دارد؟

وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی فاکتورهای منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر هزینه ۱۲۰ میلیون تومانی صولت مرتضوی و هیات همراه برای اقامت یک شبه در یک هتل، در استان گرگان را نادرست اعلام کرد. به گزارش رصد روز، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ...

وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی فاکتورهای منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر هزینه ۱۲۰ میلیون تومانی صولت مرتضوی و هیات همراه برای اقامت یک شبه در یک هتل، در استان گرگان را نادرست اعلام کرد.

به گزارش رصد روز، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی فاکتورهای منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر هزینه ۱۲۰ میلیون تومانی صولت مرتضوی و هیات همراه برای اقامت یک شبه در یک هتل، در استان گرگان را نادرست اعلام کرد.

به گزارش ایرنا، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با انتشار پستی در شبکه اجتماعی «ویراستی» اعلام کرد: ادعای هزینه‌ ۱۲۰ میلیون تومانی بابت یک شب اقامت وزیر کار در هتل جهانگردی گرگان در جریان سفر استانی هفته دولت، حتی در مقایسه با گران‌قیمت‌ترین هتل‌های ایران به قدری عجیب است که نیازی به تکذیب ندارد.

وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی همچنین تصریح کرد: مسئولان این هتل سعی در وصول مطالبات قبلی خود از طریق عددسازی داشته‌اند که فاکتور صادره در همان تاریخ توسط مدیرکل استان غیرقابل پذیرش عنوان شده و لزوم تنظیم و ارسال فاکتور مجزا طی نامه‌ای رسماً اعلام شده است.

مطالب مرتبط