اقدامات بانک رفاه کارگران در حوزه مبارزه با پولشویی و تامین مالی تروریسم

مدیرعامل بانک رفاه کارگران برخی از مهم‌ترین اقدامات این بانک در حوزه مبارزه با پولشویی و تامین مالی تروریسم را تشریح کرد. به گزارش رصد روز به نقل از روابط عمومی بانک رفاه کارگران، دکتر اسماعیل للـه‌گانی طی سخنانی در نشست علمی “مبارز...

مدیرعامل بانک رفاه کارگران برخی از مهم‌ترین اقدامات این بانک در حوزه مبارزه با پولشویی و تامین مالی تروریسم را تشریح کرد.

به گزارش رصد روز به نقل از روابط عمومی بانک رفاه کارگران، دکتر اسماعیل للـه‌گانی طی سخنانی در نشست علمی “مبارزه با پولشویی و تامین مالی تروریسم در بانک‌ها” که با حضور برخی از مدیران و مسئولان وزارت امور اقتصادی و دارایی و بانک مرکزی در محل بانک رفاه کارگران برگزار شد، از “شناسایی و مسدودسازی حساب مشتریان متوفی”، به عنوان یکی از مهم‎ترین اقدامات این بانک در حوزه مبارزه با پولشویی و تامین مالی تروریسم نام برد و گفت: در این راستا از نیمه دوم سال ۱۳۹۹ تاکنون بیش از ۸۰۰ هزار مشتری متوفی بانک شناسایی و حساب‌های آنان مسدود شده است.

وی از برگزاری بیش از ۹ هزار نشست با مدیران استانی و ۴۲ هزار نفر ساعت جلسه آموزشی در حوزه مبارزه با پولشویی و تامین مالی تروریسم به عنوان برخی دیگر از اقدامات بانک رفاه کارگران در این حوزه نام برد و گفت: برگزاری این تعداد نشست و جلسه آموزشی اهتمام جدی این بانک در این بخش را نشان می‌دهد.

مدیرعامل بانک رفاه کارگران با بیان اینکه، سنجش شایستگی‌های افراد در حوزه مبارزه با پولشویی و تامین مالی تروریسم از جمله شاخص‌های اصلی انتصابات این بانک در همه سطوح مدیریتی است، خاطرنشان ساخت: در سال‌های اخیر تمامی انتصابات در بانک از طریق فرایند آزمون کتبی، مصاحبه تخصصی و کانون ارزیابی بوده و از جمله مواردی که در این فرایند با جدیت مورد توجه قرار گرفته است، سنجش توانمندی‌های متقاضیان در حوزه مذکور است.

وی با تاکید بر اینکه، بانک رفاه کارگران با اقداماتی که در حوزه مبارزه با پولشویی و تامین مالی تروریسم داشته به یکی از بانک‌های پیشرو کشور در این حوزه تبدیل شده است، تصریح کرد: در راستای صیانت از حقوق مشتریان این بانک وظیفه داریم تا در همه حوزه‌ها از جمله حوزه مبارزه با پولشویی و تامین مالی تروریسم اقدامات خود را گسترش دهیم.

مطالب مرتبط

آخرین اخبار