اقدامات بانک رفاه کارگران در راستای ارتقای بهره‌وری مورد تقدیر قرار گرفت

اقدامات بانک رفاه کارگران در راستای ارتقای بهره‌وری در ارائه خدمات به عموم هم‌وطنان به ویژه بازنشستگان و مستمری‌بگیران تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی، مورد تقدیر و تشکر قرار گرفت.

به گزارش رصد روز،به نقل از روابط عمومی بانک رفاه کارگران، دکتر میرهاشم موسوی مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی، دکتر میثم لطیفی معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور، دکتر میرسامان پیشوایی رئیس سازمان ملی بهره‌وری و دکتر اسدالله عباسی استاندار گیلان از غرفه بانک رفاه کارگران در حاشیه همایش ملی بهره‌وری ایران ۱۴۰۲ بازدید و از اقدامات این بانک در راستای ارتقای بهره‌وری در ارائه خدمات مالی و حمایتی به عموم هم‌وطنان به‌ویژه جامعه هدف سازمان تامین اجتماعی، قدردانی کردند.

مدیرعامل بانک رفاه کارگران نیز طی سخنانی در این بازدید برخی از اقدامات توسعه‌ای این بانک در سال‌های اخیر را تشریح و از اعطای تسهیلات قرض‌الحسنه غیرحضوری به بازنشستگان و مستمری‌بگیران سازمان تامین اجتماعی به عنوان یکی از این اقدامات نام برد و گفت: در راستای توسعه بانکداری الکترونیک و با هدف ارائه خدمات روزآمد، مطلوب و متنوع بانکی، حدود ۷۱۷۰۰۰ فقره تسهیلات قرض‌الحسنه غیرحضوری در سال‌های ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ به جامعه هدف سازمان تامین اجتماعی پرداخت کردیم.

دکتر اسماعیل للـه‌گانی افزود: در راستای حمایت از این عزیزان، دریافت اقساط این تسهیلات نیز به صورت غیرحضوری انجام می‌شود.

وی به راه‌اندازی سامانه “بتا” بانک رفاه کارگران اشاره کرد و این مهم را به عنوان یکی دیگر از اقدامات این بانک در راستای ارتقای بهره‌وری در ارائه خدمات به جامعه هدف سازمان تامین اجتماعی برشمرد و گفت: این عزیزان می‌توانند با استفاده از طرح‌های اعتباری این سامانه نسبت به خرید اقساطی کالاها و ملزومات مورد نیاز خود، اقدام کنند.

وی تصریح کرد: ارتقای بهره‌وری در ارائه خدمات یکی از رویکردهای اصلی فعالیت بانک رفاه کارگران در سال‌های اخیر بوده است و در این راستا اقدامات و برنامه‌های توسعه‌ای گسترده‌ای در دست اجرا قرار گرفته است.

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا